21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Specjalni „Strażnicy” naprawia poważny błąd w MCU

Specjalni „Strażnicy” naprawia poważny błąd w MCU


  Przed nami spoilery dotyczące „Strażników Galaktyki: Wesołych Świąt”.

  Modliszka to osobowość dotychczas Ważny w komiksach podziwiać. Zanim został Strażnikiem Galaktyki, postać Pom Klementieff była członkiem Avengers, aw pewnym momencie przyjaźniła się z Kang the Conqueror, nowy superzłoczyńca Marvela. Co zaskakujące, pojawił się także w komiksie Justice League z Kapitałprzebrany za postać o imieniu Willow.

  Krótko mówiąc, Mantis to fascynująca postać z długą historią, którą warto poznać, ale nie poznałbyś tego z jej roli w MCU.

  Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Po raz pierwszy pojawia się jako uczeń Ego w „Strażnikach Galaktyki Vol. dwa’, Mantis nie zrobił wiele na ekranie od tego czasu.

  Oprócz sporadycznych żartów, Jego jedynym wspaniałym momentem była pomoc Thanosowi w zasypianiu w Infinity Warjeden z Najlepsze filmy Marvela, ale rozczarowujące jest obserwowanie, jak modliszka jest tak marginalizowana. ale na szczęście, Spełniło się nasze życzenie, aby więcej Pom Klementieff pojawiało się na naszych ekranach przez Świętego Mikołaja (znanego również jako James Gunn) w nowym odcinku „Strażnicy Galaktyki Happy Holidays Special”. To także Świąteczny dodatek Guardians of the Galaxy wyjaśnia losy postaci I jakby tego było mało, również się poddał Najsłodszy bohater MCU.

  Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  W odpowiedzi na wczesne recenzje krytyków, Reżyser przyznał, że modliszka była w zasadzie „postać drugoplanowa od lat”, wyjaśniająca, że ​​​​to jest to Jeden z powodów, dla których napisał ten specjalny na pierwszym miejscu:

  „Tak się cieszę, że ludzie oglądający #GotGHolidaySpecial tak bardzo doceniają Mantis. Napisałem odcinek specjalny po części, aby pozwolić @PomKlementieff przejść PEŁNY BŁĄD po tym, jak przez lata był w zasadzie postacią drugoplanową, a ona i @DaveBautista niosą to emocjonalnie i komicznie 💚”

  READ  Według sztucznej inteligencji tak wyglądałby Benito Budoc w prawdziwym życiu

  [„Estoy muy feliz de que la gente que ve el especial de #GotGHolidaySpecial esté apreciando tanto a Mantis. Escribí el especial en parte para dejar que @PomKlementieff se convirtiera en un personaje completo después de haber sido esencialmente un personaje secundario durante años, y ella y @DaveBautista llevan este especial de manera emocional y cómicamente.]

  Gunn nie myli się również w tej ostatniej części. Dave Bautista jest silny jak zawsze jako Drax. Razem z Klementieffem prowadzą ten naprawdę wyjątkowy program.

  Jeśli chodzi o komedię, najważniejszymi wydarzeniami są ich pijacka noc, konflikt o błyszczące ozdoby świąteczne i, oczywiście, ich wspólna wstręt do obsady. ale wtedy, Modliszka ma również własną linię emocjonalnądając Klementieff rzadką okazję, by wyjść poza ukryte dziwactwa jej postaci, aby ujawnić słodką osobowość pod tymi dziwacznymi czułkami.

  Pomaga również to, że Gunn zdecydował się zmienić format świątecznej oferty specjalnej. W niedawnej rozmowie z różnorodnyi James demonstruje to, usuwając „Big Bad” lub innego rodzaju groźby, Mógł zrobić więcej miejsca na osobiste chwile lubię to:

  „Zdałem sobie sprawę, że nie jestem zainteresowany tą inną rzeczą. Na końcu była sekwencja akcji, gdzie Kevina Bacona Skakałem w górę iw dół i robiłem akrobacje, co byłoby fajne, ale zagrożenie w ogóle mnie nie interesowało. Interesuje mnie interakcja między postaciami. Więc zdjąłem to i zrobiłem z tego historię o ludziach”.

  studia Marvela

  W szczególności jest jedna interakcja, która obraca się wokół całego odcinka specjalnego i ostatecznie ma miejsce między Mantis i Peterem, kiedy ona jest W końcu ujawnia swój wielki sekret:

  – Twój ojciec, Peter… to może być… on… mój ojciec też.

  Teraz nie jest tajemnicą dla nikogo, kto oglądał tę usuniętą scenę lub Marvel Studios Legends w tym tygodniu. Najnowszy odcinek, ściągnięty z Disney+ kilka dni temu, zepsuł już to wielkie odkrycie dla zagorzałych fanów.

  READ  Carmelita Salinas: To była ostatnia wiadomość, którą poświęciła swoim fanom, aby się z nimi pożegnać

  Ale mimo to Peter od dawna zmaga się z problemami rodzinnymi, niezależnie od tego, czy jego matka umiera w młodym wieku, czy też jego ojciec staje się Niebiańskim. Yondu też nie został Ojcem Roku, więc świadomość, że Peter ponownie znalazł nową rodzinę w swojej siostrze Mantis, jest naprawdę wzruszająca w najbardziej świąteczny sposób.

  „Modliszka, to najlepszy prezent świąteczny, jaki mogłem dostać” — mówi na koniec Peter ze łzami w oczach. Potem obejmują się, płacząc razem, otoczeni najlepszą świąteczną ofiarą tej strony mądrości. I tak, jesteś bestią, jeśli też nie uronisz łzy.

  Ale najbardziej imponujące w tym wszystkim jest to, że modliszka wyszła na wierzch, mimo że to także historia Petera. Tradycyjnie Quill był jak dotąd bohaterem każdego rozdziału Guardiana, więc tutaj mogło się to z łatwością wydarzyć.

  Chris Pratt, Świąteczna oferta specjalna Strażników Galaktyki

  studia Marvela

  podczas gdy Modliszka w końcu zyskuje rozgłos, na jaki zasługuje ta postać – i talent Boma Klementieffa. Nie tylko było to dawno spóźnione, ale także dobrze wróżyło Strażnicy Galaktyki vol. 3 ’. Nadszedł czas, aby wszyscy członkowie tej wybranej rodziny spotkali się jako równi sobie, zwłaszcza teraz, gdy tak się dzieje To będzie ich ostatnia wspólna przygoda.

  Nie, nie płaczemy. Płaczesz.