5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Śnieżnym potworem jest Maria del Sol

Yuri był detektywem, który odkrył piosenkarkę, która ukrywała się w najbardziej emocjonalnych postaciach sezonu

za pomocą: Eric Solis

Przywództwo
Televisa Digital / Instagram: @mariadelsol10

Kim jest maska?: Śnieżnym potworem jest Maria del Sol

Dodaj nas do ekranu głównego, aby łatwiej i szybciej nas odwiedzać

W piątym rozdziale kim jest maska?

Meksykański tłumacz musiał opuścić konkurs po konfrontacji

leniwy

I

Pewnego razu,

Jedna z najcięższych dotychczasowych walk, ponieważ po raz pierwszy w tym sezonie poszukiwacze nie byli w stanie wybrać, którą postać uratować.

Dlatego poprosili publiczność o uratowanie dwóch postaci poprzez głosowanie, ponieważ trzy występy wzbudziły w nich emocje do szpiku kości.

Wideo: W ten sposób Yuri ujawnia Marię del Sol jako potwora śnieżnego

Utwory

Poprzez swoje kapsułki z dowodami tłumaczka dała kilka mocnych wskazówek: z restauracji typu fast food,

śnieżny potwór

Przyznał, że nie lubi niespodzianek.

Tłumaczka podkreśliła, że ​​sława nie jest dla niej priorytetem: „Wolałabym być inspiracją, inspirującą królestwo miłości bez kłamstwa”.

Poprzez życzliwą postać Munster potwierdził również, że chce odwiedzić przeszłość, aby poznać bardzo wyjątkową osobę, swoją matkę, którą spotkał ponownie na końcu swojej kolekcji przewodników, i powiedział: „Dziękuję, bo chociaż wziąłeś ja z greñas, żyję w pełni dzisiaj”.

Później dowiedzieliśmy się, że jest to odniesienie do jego matki, pierwszej aktorki Josephiny Ishanov, która zmarła 29 grudnia 2020 roku.

Kim jest maska? 2021: Poznaj pierwsze ślady Śnieżnego Potwora

Kim jest Maria del Sol?

Maria del Sol to wybitna wokalistka, o dystyngowanym głosie, który wyróżnia się w Meksyku i na świecie. Wśród jego piosenek jest „A New Love”.

Jego rodzina składa się również z gwiazd i osobistości ze świata rozrywki. Jest córką wybitnej aktorki Josefiny Ishanov, a jej bratem jest aktor Alonso Ishanov.

Zakłady końcowe

Juanpa Zurita założył, że Snow Monster to Sheila, Carlos Rivera upadł za Annali, Yuri Lila Denkin, a Maria Leon za Danielę Romo, podczas gdy Monica Huarte postawiła na Marię del Sol, która okazała się zwycięskim zakładem.

Odkryj najlepiej strzeżony sekret w telewizji w Who’s the Mask? 2021 nadawany w niedzielę o 20:30, z

gwiazdy.