21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sklep Yves Saint Laurent okradziony w Los Angeles

Sklep Yves Saint Laurent okradziony w Los Angeles

Oferowana nagroda: ludzie, którzy obrabowali butik Yves Saint Laurent w Los Angeles
Ulegli okradają luksusowy butik w Los Angeles. Zdjęcie: Getty Images/Ilustracyjne

A zgromadzenie pomiędzy 30 i 40 przestępcówz kim poszedł czarne ubrania I zamaskowanyokradł luksusowy sklep Yves Saint Laurent W Centrum handlowe Los Angeles, Stany Zjednoczone.

Jak doszło do napadu na sklep Yves Saint Laurent w Los Angeles?

według Informacjapodczas błyskawiczny tłumktóry odnosi się do wywiad Do ludzie W Miejsce publiczneGrupa Wątki Wszedłem do jednego Sklep Do Yves Saint Laurent.

„Co najmniej 30 podejrzanych zalało sklep”szczegółowo Victor Jackson, Sierżant policji w GlendaleW Los Angeles, o nim kradzieżKtóry stało się ostatni 8 sierpnia.

Jednak przed tłumem skorzystali z okazji, aby obrabować Wszystkie możliwe towaryI między nimi odzieżI gubernatorI pasy i inni Cenne rzeczywedług amerykańskie media.

pełny światło dzienne i w jedna minutaZłodziejom udało się ukraść Artykuły dla marki Yves Saint Laurent z On zasługuje przybliżony 30 tysięcy dolarów.

Chociaż starania Do niektórzy ludzie I władze przez Zatrzymaj ichzłodzieje Wszyscy uciekli spieszyć się na pokładzie statku Wózki I pojazdy.

Wreszcie, Zatrzymano tylko jednego ze sprawcówktóry podobno będzie dostawcą Amazona, tzw Nie mógł się uwolnić ani uciec.

Kto oferuje nagrodę za napad na sklep Yves Saint Laurent?

On Co jest z tobą Do Amerykanin w Brand zaoferował nagroda Do 50 tysięcy dolarów przez Informacja To pozwala Aresztować Do odpowiedzialny przyłączać kradzież Do sklepu Yves Saint Laurent.

obok, Ricka Carusowyjaśnił to miejscebardzo popularna w Los Angeles, już to zrobiła sprzęt i odpowiednie środki Do gwarancja the ochrona przyłączać goście.

„Departament policji w Glendale będzie poszukiwał wszystkich tropów i wykorzystał wszystkie dostępne środki, aby zatrzymać odpowiedzialnych i postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości”.szczegółowo władze.

Yves Saint Laurent ona jest z Domy mody z większy wzrost świat, że projekty Zaszły w ciążę sławni ludzie Jak Charlotte RamplingBrooke Shields i to samo Jane Fonda.

READ  Stany Zjednoczone i ich sojusznicy wyrazili zaniepokojenie egzekucjami pozasądowymi w Afganistanie