5 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Selena Gomez: My Mind & Me: Jak oglądać dokument online za darmo?  Apple TV + |  Ja i ja jesteśmy w transmisji na żywo |  POMIŃ WSTĘP

Selena Gomez: My Mind & Me: Jak oglądać dokument online za darmo? Apple TV + | Ja i ja jesteśmy w transmisji na żywo | POMIŃ WSTĘP

„Mój umysł i ja”, film dokumentalny Premiera odbyła się 4 listopada w Apple TV+ i stała się jednym z najbardziej popularnych programów w tym miesiącu. Okrucieństwo, z jakim 30-letnia artystka opowiada o tym, jak trudne było życie celebrytki, a także otwartość, z jaką pokazuje codzienną walkę z problemami zdrowia psychicznego (lękiem i depresją po walce z toczniem). doprowadziło ją do kontemplacji samobójstwa), sprawiają, że ten adres jest wysoce zalecany. W tej notatce powiemy Ci, jak możesz to oglądać za darmo i legalnie.

Patrzeć: Hailey Bieber: Co powiedział o Selenie Gomez przed zrobieniem wspólnego zdjęcia, które dziś krąży po całym świecie?

Film dokumentalny Seleny Gomez trwa 1 godzinę i 35 minut i jest reżyserowany przez Aleca Kechichiana, doświadczonego reżysera-celebrytę. Jednym z jego najsłynniejszych dzieł jest „Prawda czy wyzwanie” (1991), który nastąpił po Królowej Popu Madonna. Zdjęcia do „Seleny Gomez: My Mind & Me” rozpoczęły się w 2016 roku i pokazują uczucia i projekty piosenkarki od epoki „Renesansu” po sukces „Lose You To Love Me” w erze „Rare”.

Dokument jest ekskluzywną premierą platformy Apple TV+, która według szacunków na marzec 2022 r. miała około 25 mln abonentów. W ramach premiery tego tytułu, jednego z najbardziej oferowanych w tym roku mediów, serwis uruchomił promocję, którą możesz zobaczyć za darmo jako sposób na zaprezentowanie swoich treści i atrakcji.

Jak za darmo obejrzeć dokument Selena Gomez?

Od 4 listopada do 2 grudnia nowi użytkownicy, a także ci, którzy mają już Apple TV+, ale wykupili abonament (i spełniają szereg wymagań Będą mogli użyć kodu Seleny Gomez i uzyskać dostęp do dwumiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego.

Kod piosenkarza wygląda następująco:

Ta promocja jest również dostępna w Ameryce Łacińskiej, gdzie działa również kod, który Selena Gomez opublikowała w swoich oficjalnych sieciach społecznościowych:

READ  Vanessa Guzmán chwali się zdjęciem na Instagramie bez kropli tłuszczu
Zobacz + Apple TV.

Jakie inne treści są dostępne w Apple TV+?

Oto standardowe pakiety oferowane przez Apple TV+ w regionie:

1. Aby kupić urządzenie Apple:

Kup urządzenie Apple i skorzystaj z oferty w ciągu 90 dni, aby otrzymać 3-miesięczną subskrypcję Apple TV +.

2. Bezpłatny 7-dniowy okres próbny:

Miesięczna subskrypcja wynosi 6,99 USD po 7-dniowym okresie próbnym. Możesz także udostępnić swoje Apple TV + rodzinie.

3- Jabłko Jeden:

Opcja umożliwiająca dostęp do Apple TV + z innymi usługami, takimi jak Apple Music, Apple Arcade i Cloud. Indywidualny plan kosztuje 44,90 USD miesięcznie (12,95 USD), a plan rodzinny to 16,95 USD miesięcznie.

Oprócz filmu dokumentalnego o Selenie Gómez, inne tytuły prezentowane na Apple TV + to:

  • Ted Lasso
  • Dickinson
  • Pan Corman
  • Zagrożenie
  • pulsować
  • Szczęściarz
  • Billie Eilish: Świat jest trochę zamglony