3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seksowne uda Atelier Ryza znów są w modzie – Kudasai

Seksowne uda Atelier Ryza znów są w modzie – Kudasai

Zrzut ekranu gry wideo na smartfonieAtelier Risleriana: Zapomniana alchemia i wyzwoliciel nocy polarnejSprawa zyskała ogromną popularność w mediach społecznościowych w Japonii. „Capture pokazuje bohaterów”Pracownia Zofii” I „Pracownia Risa„Sufi Neuenmüller i Risalen Stoutrazem na scenie.

To nagranie stało się wirusowe, ponieważ po raz kolejny ukazuje ogromny rozmiar ud Ryzy w porównaniu z innymi dziewczynami z serii. Uda Ryzy są znacznie większe niż Uda Sophie, a niektórzy fani zauważyli, że nawet uda Sophie razem wzięte nie pasują do rozmiaru Ryzy.

To nie pierwszy raz, kiedy uda Risy trafiają na pierwsze strony gazet. Postać znana jest ze swoich dużych, seksownych ud, które były tematem memów i tysięcy ilustracji. Ryza jest chwalona przez fanów za swój niepowtarzalny design i energiczną osobowość.

Jest kilka powodów, dla których podudzia Ryza są tak popularne. Po pierwsze, są duże i atrakcyjne, co sprawia, że ​​dla niektórych osób przyciągają wzrok. Po drugie, są dobrze zdefiniowane i muskularne, co nadaje im atrakcyjny i zdrowy wygląd. Po trzecie, stanowi istotny element jej stylizacji, gdyż Risa często nosi spódnice lub szorty odsłaniające nogi.

Zainteresowanie udami Ryzy zostało zwiększone przez fakt, że rosły one w kolejnych odsłonach serii. W pierwszej części Atelier Ryza miała szczuplejsze uda, ale w późniejszych odsłonach stały się one większe i bardziej seksowne. To przyczyniło się do ich popularności, gdyż niektórzy fani uważają, że większe uda są bardziej atrakcyjne.

Niestety, niektórzy fani skrytykowali Risę za bycie postacią seksualną. Twierdzą, że jej duże uda to stereotyp seksualny, a jej projekt ma na celu przyciągnięcie mężczyzn do gry wideo. Jednak inni postrzegają Risę jako postać nie zseksualizowaną. Podkreślają, że ich uda są naturalną częścią ich sylwetki, a ich osobowość jest silna i niezależna.

READ  Zobacz obraz testu wizualnego, a to, co przyciągnie Twój wzrok, pokaże mocne strony Twojej osobowości | Meksyk

Ale dlaczego nie przeanalizujemy komentarzy na ten temat?

  • To właśnie nazywam „szacunkiem dla archetypu”.».
  • Jest trzy razy większa od przeciętnych modelek innych dziewcząt.».
  • Myślę, że Sophie łatwo połamią nogi, a może ogromna szynka Risy już zmieniła moją rzeczywistość?».
  • Są bardzo grube, jej uda. Jest tak gruby i pulchny, że wolę używać go jako poduszki».
  • Myślę, że Sophie jest miłą dziewczyną, ale zapłodnienie Risy byłoby bardzo trudne, jeśli wiesz, co mam na myśli.».
  • Tak naprawdę dziewczyna z chudymi nogami jest normalną dziewczyną. Nie spodziewajcie się, że znajdziecie wiele prawdziwych dziewczyn o proporcjach Ryzy, bądźcie realistami».
  • Cóż, myślę, że taka jest perspektywa. Dziewczyna z tyłu jest tak daleko, że wygląda na bardzo chudą, przez co Risa wygląda na bardzo grubo.».

fontanna: Otakumo