22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sam's Club produkuje bardzo niedrogie składane pudełka, które chronią kołdry, pościel i nie tylko

Sam's Club produkuje bardzo niedrogie składane pudełka, które chronią kołdry, pościel i nie tylko

Wpisałem Styl życia On

Sam's Club produkuje bardzo niedrogie składane pudełka, które chronią kołdry, pościel i nie tylko. Kup jeden z tych elementów, aby wszystko było uporządkowane w domu.

Skoro już mowa o organizacji w domu, pisaliśmy Wam o tym niedawno Home Depot sprzedaje 10-poziomowy metalowy stojak na buty, który pomieści do 50 par!

A skoro już mowa o szafach, to jeśli jest jedna rzecz, która jest bardzo powszechna, to z biegiem czasu pokrowce, w których przechowywano prześcieradła, koce czy kołdry, przestają się sprawdzać.

Potem zaczyna się chaos, ponieważ niewiele jest miejsc w szafie, które są w stanie chronić te rzeczy bez ich nadużywania lub zajmowania zbyt dużej przestrzeni.

Jednak teraz oferujemy Ci idealną opcję, która Cię zaskoczy. Jest to promocja, którą hurtownia oferuje w swoim rozbudowanym katalogu.

Ta alternatywa, oprócz tego, że jest bardzo praktyczna, pozwala również doskonale zadbać o elementy, które wymagają przechowywania.

Ile kosztują składane pudełka na kołdry sprzedawane przez Sam's Club?

Sam's Club produkuje bardzo niedrogie składane pudełka do ochrony kołder, kołder i nie tylko; To jest produkt objęty znakiem członkowskim.

Co najważniejsze, w katalogu naszej hurtowni internetowej znajdziesz je w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej i niebieskiej. Składa się z zestawu dwóch sztuk, które rozpieszczą Twoją kieszeń.

Znajdziesz go z etykietą „Składane szare pudełko do przechowywania znaku członkowskiego 2 szt.” lub z Kod produktu 981007750.

Składane pudełka do przechowywania kosztują 305 pesos. Dzięki temu zaoszczędzisz aż 102 peso, bo pierwotna cena w Sam's Club wynosiła 408 peso.

„Ma duże, przezroczyste okno: pozwala zajrzeć do środka i szybko znaleźć to, czego szukasz. Możliwość sztaplowania i składania: solidna żelazna rama i solidne dno umożliwiają układanie w stosy w pionie” – czytamy w szczegółach marki.

Ponadto istnieje dodatkowa promocja, w której możesz uzyskać dostęp do 3 miesięcy bez odsetek, korzystając z uczestniczących kart bankowych. Miesięczna opłata, jaką należy uiścić, wynosi 101 pesos i 67 centów.

READ  Dlaczego Burger King odmówił zamknięcia swoich restauracji w Rosji? - Finanse

Jakie funkcje mają składane pojemniki Member Mark?

  • Wykonane z 70% poliestru, 30% PVC
  • Wymiary 40,00×50,80×33,02
  • Łatwe do przechowywania, żelazne nogi i składany materiał, aby zaoszczędzić miejsce
  • Podwójny zamek błyskawiczny i solidny uchwyt
  • Dwukierunkowy zamek błyskawiczny otwiera się i zamyka płynnie
  • Przestronny projekt na sezonową odzież, pościel, buty, książki, zabawki i ozdoby świąteczne

Sam's Club produkuje bardzo niedrogie składane pudełka, które chronią kołdry, pościel i nie tylko. Czy je kupisz?