18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pulpit WhatsApp | Tak będzie działał nowy konwerter zdjęć na naklejki | ZABAWA SPORTOWA

Mamy na myśli aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych z ponad 5 miliardami użytkowników na całym świecie Nie tylko dostarcza wiadomości na telefony komórkowe Apple z systemem Android i iOS, ale także w wersji webowej na komputery stacjonarne lub laptopy. Jak pamiętacie, jedną z ostatnich funkcji, które zielona aplikacja dodała do WhatsApp Desktop, były podstawowe narzędzia projektowe, które pozwolą na edycję ulubionych zdjęć bez polegania na smartfonie; Jednak dzisiaj okazało się, że pojawi się nowa opcja konwersji dowolnego zdjęcia na plakat.

Wyglądać: WhatsApp: Dlaczego jest spiralny emoji i co to znaczy?

Wszyscy użytkownicy wspomnianej wyżej aplikacji Facebook długo czekali na zdobycie w niej podstawowych narzędzi projektowych I pulpit, bo dzisiaj stał się rzeczywistością, bo możesz przycinać zdjęcia, umieszczać naklejki, emotikony, pisać i rysować ołówkiem wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, a wszystko to z komputera stacjonarnego lub laptopa.

Wyglądać: Odkryj przerażający mit stojący za głową dyni WhatsApp

przy tej okazji, Informacje Wabeta Wyjaśnił, że WhatsApp opracowuje nowy przycisk, który będzie znajdować się obok ikony „Usuń raz”, która pojawia się, gdy chcesz wysłać zdjęcie lub film do dowolnego z kontaktów. Nazwali nową funkcję „Wyślij zdjęcie jako naklejkę”, a poznasz ją głównie dzięki ikonie naklejek.

Ponieważ narzędzie jest w fazie rozwoju, nie jest dostępne dla beta testerów, a tym bardziej w oficjalnej wersji. Ważne jest, aby wyjaśnić, że opcja będzie bardzo przydatna, gdy chcesz natychmiast i bezzwłocznie utworzyć plakat, instalując aplikacje innych firm. Informacje Wabeta Szacuje się, że przyszła aktualizacja dotrze do użytkowników wersji beta Androida i iOS.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

READ  Sugestywne przesłanie wyryte na nagrobku Stephena Hawkinga, które sprawi, że będziesz płakać ze wzruszenia - Enseñame de Ciencia

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku. Tam wystarczy podać swój numer telefonu, a także numer kierunkowy, a następnie napisać wiadomość po dokonaniu identyfikacji.