29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przyczyną Twoich wyników mogą być hormony

Przyczyną Twoich wyników mogą być hormony

Życie podczas wakacji jest zazwyczaj ciche, spokojne i przyjemne. Odpoczywamy, odłączamy się i uspokajamy. Wszystko to powoduje Spada poziom hormonu stresu Jednocześnie zwiększajmy te, które sprawiają nam przyjemność i relaks. Ale nadszedł czas powrotu i choć przyprawia nas o zawrót głowy, nie musi to być torturą, bo w rutynie możemy znaleźć wielką satysfakcję. Kluczem będzie pozycja, którą przyjmiemy, a wcześniej hormony i tym podobne Wiadomości chemiczne z organizmu Znacząca ingerencja w nasz sposób myślenia będzie odgrywać zasadniczą rolę.

Jak pokazano Augustyn Marengo, Ordynator Oddziału Endokrynologii Szpitala Sanitas Sima, Hormony wpływają na wiele procesów, w tym na wzrost, metabolizm, funkcje seksualne i rozrodcze, Podobnie jest z nastrojem. Dlatego bardzo ważne jest, aby od tego momentu poziomy te utrzymywały się na odpowiednim poziomie Wahania poziomu hormonów są częste, Nadmierna nierównowaga hormonalna (nadczynność) lub niedobór (nadczynność) może objawiać się w naszym codziennym życiu na niezliczone sposoby: mimowolny przyrost lub utrata masy ciała, nadmierna potliwość, brak snu, suchość skóry, drażliwość, frustracja, niepokój itp. W takich przypadkach najlepiej jest zlecić ocenę endokrynologowi.

READ  Lekarstwo na alergie i choroby układu oddechowego Grupo Milenio