27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pracownik zdradza sekret przymierzalni Zary

Pracownik zdradza sekret przymierzalni Zary

  • W roku finansowym 2022 grupa Inditex wygenerowała około 32,570 mln euro sprzedaży, z czego większość należała do Zary.

  • W 2019 roku Zara zmieniła logo po obrazie, który przetrwał ponad 40 lat.

  • Wewnątrz Zary Klasyfikacja Według danych Statista wśród 100 najcenniejszych marek świata zajmuje 83. miejsce z wartością 21 miliardów dolarów.

Pracownica Zary, ma na imię Elena Odkryj największy sekret testerów Ta słynna marka podzieliła się za pośrednictwem sieci społecznościowych sekretami, jakie skrywają sklepy Inditexu. W trzech filmach ta młoda kobieta podzieliła się swoimi doświadczeniami jako pracownica Oysho i Zary, w tym: Obalenie mitu Marki te zmuszają swoje pracownice do wykonania naprawdę dobrego makijażu, aby odsłonić tajemnicę przymierzalni.

Potwierdziła to ta młoda kobieta, która rzuciła światło na niektóre szczegóły, których doświadczyli pracownicy Inditexu Tak, jest zniżka Dla pracowników, chociaż jest też limit. Ponadto poinformuj, że jeśli wystąpi problem z ubraniem, taki jak rozdarcie lub wyblaknięcie materiału, Klient ma gwarancję 2 lata na zwrot tego przedmiotu.

Jednakże, Największy sekret, jaki kryje ZaraWedług Eleny przyczyną jest to, że szatnie nie są często sprzątane, a do tego prawie cały czas panuje w nich nieprzyjemny zapach. Ponadto Elena podkreśliła, że ​​szatnie to nie łazienki.

@elenadelukasm Czego nauczyłem się pracując w ✨Inditex✨ | Część 1🫡 #inditex #Praca letnia #zara #oysho #dane #fakty #Nie wiedziałeś #żartuję #fypシ ♬ Suita na wiolonczelę bez towarzystwa Bacha „Intro” – Jianting

ostatni rok Łącznie marki Grupy Inditex dodały ponad 246 milionów obserwujących w różnych sieciach społecznościowychInstagram to sieć społecznościowa, w której marki tej międzynarodowej firmy są najbardziej obecne.

Premiera Inditexu o godz Handel elektroniczny Z Zara Home w 2007 roku, kiedy uruchomiła swoją platformę Połączony na 13 rynkach europejskich. Dopiero w zeszłym roku otworzył swój sklep Połączony W Korei Południowej, w której obecnie przebywasz 37 rynków Połączony.

Z drugiej strony, liczba zakupów online wciąż rośnie Szacuje się, że do 2025 roku będą one stanowić około 24 proc. całkowitej sprzedaży sektora sprzedaż na sztuki w Meksyku. Stopniowo Handel elektroniczny Stało się bardzo atrakcyjnym i ważnym obszarem dla niezliczonych marek, szczególnie ze względu na szansę, jaką stwarza dla rozwoju i wzrostu.

READ  Jak zapobiec kradzieży hulajnóg elektrycznych: 5 niezawodnych wskazówek

Według danych Statisty Ponad jedna trzecia populacji Meksyku dokonuje zakupów onlinePrzykładowo w 2021 roku liczba konsumentów cyfrowych w Meksyku osiągnie 58 milionów, przy czym większość z nich będzie zlokalizowana w centralnym regionie kraju.

Jeśli chodzi o zwyczaje zakupowe, szacuje się, że większość dokonuje zakupów przynajmniej raz w miesiącu, przy czym preferowaną metodą płatności są karty kredytowe i debetowe. Istnienie Dostawa jedzeniaPreferowanymi kategoriami w branży są odzież i elektronika Połączony Meksykański.

Czytaj teraz

Możemy teraz cieszyć się jesienią i dynią Starbucks

Costco i tajne ciasteczka Ltd

Pokaz Dolce & Gabbana w Sorianie