22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska i Niemcy, finał United Cup

Polska i Niemcy, finał United Cup

Zespoły Polska i Niemcy spotykają się w finale United Cup. Turniej mieszany w australijskich miastach Perth i Sydney, po wygranych półfinałowych walkach odpowiednio z Francją i Australią.

Jeśli chodzi o polską drużynę, nie pozostawiły one rywalowi wyboru i stawką były trzy punkty. W pierwszym z nich Hubert Hurcox pokonał Adriana Mannarino 6:3 i 7:5, a w drugim dokonał tego Ika Svidek po powrocie z Caroline Garcia (4:6, 6:1 i 6:1). W bezpośrednim pojedynku Katharina Kava i Jan Zieliński przypieczętowali dzień korzystnym zwycięstwem w deblu 6:3 nad Edouardem Rogerem-Vasselinem i Elixane Lechemią.

Ze swojej strony Niemiec na potwierdzenie zaliczenia musiał poczekać na mecz deblowy. W tym meczu Alexander Zverev i Laura Siegmund pokonali Matthew Eptona i Stroma Huntera 7:6, 6:7 i 15:13. Wcześniej w pierwszym meczu turnieju Angelique Gerber pokonała Ajlę Domljanovic 4:6, 6:2, 7:6. Również w drugim meczu Alex de Minaur pokonał Zvereva 5:7, 6:3, 6:4 i zapewnił Australijczykowi po raz pierwszy w swojej karierze wejście do pierwszej dziesiątki świata.

Podążaj dalej Kanał Diario AS na WhatsAppMożesz znaleźć wszystkie klucze do gier danego dnia.

READ  Lewandowski filarem polskich złudzeń na mundialu