24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po rozwodzie Tania Rincon idzie na imprezę i z wielkim uczuciem śpiewa „La gata bajo la lluvia”

Spotykasz Tanię Rincon Jeden tydzieńpo otrzymaniu informacji za pośrednictwem oficjalnych sieci społecznościowych ich ostateczne rozstanie Daniel, jej były mąż, z którym jest zaręczona Ponad dekada małżeństwaI stworzyli jedną z najbardziej kochanych rodzin w środku programu z dwójką małych dzieci.

Nasze sieci zawsze były naszym sprzymierzeńcem w przekazywaniu wiadomości lub tego, co dzieje się w naszych czasach. Dzisiaj Danny i ja chcemy się tym dzielić od zeszłego stycznia Postanowiliśmy się rozstać i zakończyć nasz związek Jako para. Podjęliśmy tę decyzję z głębokiej miłości i zrozumienia, że ​​zawsze będziemy mieć siebie” – to słowa, których użył w swoim oficjalnym oświadczeniu.

Od tego czasu widywano go przy codziennych czynnościach, Naprawdę ciesz się życiemi bez okazywania wielkiego smutku swoim fanom, którzy potwierdzają to we wszystkich jego przygodach jako Jedno z najpopularniejszych złączy Meksykańska telewizja.

Kierowca ogłosił rozwód w mediach społecznościowych. Źródło: Instagram/taniarin

Jednak na początku tego weekendu po raz pierwszy poczuł ból i złą miłość, ponieważ za pośrednictwem swojego Instagrama można go zobaczyć na imprezie z kilkoma przyjaciółmi i Podczas śpiewania z mariachinie mogę się powstrzymać od wzięcia jednego na złamane serca.

Inni byli na imprezie Przyjaciele Tani RinconPiosenkarze lub supergwiazdy w świecie rozrywki. Denishabyły uczestnik Survivor, członek zespołu muzycznego „Myst”.„, Piosenkarz i lider Alex GarzaA także piosenkarz i aktor Lalo BritoWśród innych gości.

Godzina mariachi nieuchronnie nadeszła na urodziny aktorki Fatimy MolinyA więc przed czasem na ciasto Tania Rincon Został wezwany do zaśpiewania muzyki klasycznej z katalogu Rocio Durcal: „Kot w deszczu”.

Widziano go wykonującego codzienne czynności, cieszącego się życiem. Źródło: Instagram/taniarin

Widzisz, takie jest życie. Idź, a ja zostanę tutaj. Będzie padać i już nie będę twój, będę twoim kotem w deszczu i będę twoim miauczeniem…”, to słowa, które słyszy Meksykanin, kiedy wyjaśnia: Chociaż jest to przyjemniejsze niż smutek czy cierpienieOna dobrze się bawi z przyjaciółmi na imprezie.

Czuję, że bardzo ich upokarzamTania Rincon pisała żartobliwie, bo była otoczona czystymi piosenkarzami, którzy byli jej profesjonalnie oddani.

Ale nie była jedyną, którą rzucono w ten ton. Alex Garza Opublikowali więcej filmów, w których również wyjaśniają żałobę po zmarłej piosenkarce, Selena Quintanilla. jego klasyków w mariachi”,nie mam więcejPrzedstawia kobietę, która pogodziła się z zakończeniem związku, ale jest zadowolona ze wszystkiego, co ma do zaoferowania w związku.

Podzieliła się niesamowitym momentem ze swoimi przyjaciółmi. Źródło: Instagram/taniarin

„Ponieważ to była miłość z mojej strony, najpiękniejsza, największa miłość i nawet jeśli zawsze z niej rezygnujesz, dla mnie… była najpiękniejsza” – słychać było śpiew na całe gardło.

Podczas imprezy przeżywali inne chwile Wielka miłość i szczęścieTańczyli, bawili się i zakończyli tydzień hukiem. Jeśli świat rozrywki pozostawił im coś poza sukcesem lub sławą, to tak Taka wspaniała grupa bezwarunkowych przyjaciółgotowi polegać na dobru, ale także na złu.

Czytaj:

Po potwierdzeniu rozwodu Tania Rincon jest dumna ze swojego „związku” ze słynnym kierowcą VLA

wideo | Raul „Negro” Ariza opowiada o rozwodzie Galilei, Tani i Andrei iw ten sposób im pomaga

Galilea Montejo, Andrea Legareta i Tania Rincon: prawdziwe powody rozwodu gospodarzy Hoy

READ  Okazja, kiedy Meghan Markle złamała protokół obrzydliwym czynem i wyszydziła rodzinę królewską