25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwszy w historii App Store emulator iPhone'a jest już dostępny

Pierwszy w historii App Store emulator iPhone'a jest już dostępny

Pierwszy w historii emulator GameBoya, który można pobrać na iPhone'a, jest już dostępny w App Store: jest to iGBA

iGBA to pierwszy oficjalny emulator dla iPhone'a i iPada

Zaledwie kilka dni temu firma Apple poinformowała, że ​​zasady App Store ulegają zmianie, aby umożliwić emulację starszych konsol. Widzieliśmy także, jak firma zatwierdziła słynny symulator Delta. I teraz, Pierwszy emulator iPhone'a w historii App Store jest już dostępny do pobrania i nosi nazwę iGBA.

Aby używać emulatorów na iPhonie, zawsze musieliśmy uciekać się do aplikacji internetowych lub innych sztuczek, aby instalować aplikacje spoza App Store, ponieważ Apple oficjalnie na to nie pozwoliło. Jednak w ostatnich tygodniach wprowadzono kilka zmian w sklepie iPhone App Store, takich jak alternatywne sklepy z aplikacjami i emulatory iPhone'a, które są teraz dozwolone.

aktualizować: Firma Apple usunęła emulator iGBA z App Store z różnych powodów i wydaje się on identyczny z emulatorem GBA4iOS innego programisty.

iGBA to pierwszy oficjalny emulator dostępny dla iPhone'a

Pierwszy emulator dostępny dla iPhone'a skupia się na Popularna konsola GameBoy firmy Nintendomożliwość emulacji dowolnej gry jest dostępna dla różnych wersji, „od klasycznych czarno-białych tytułów po kolorowe przygody na Game Boy Color i ekscytujące 32-bitowe przygody na Game Boy Advance”. Aplikacja jest Kompatybilny zarówno z iPhonem, jak i iPadem Dzięki niemu będziesz mógł grać w te popularne gry konsolowe.

iGBA: Emulator GBA i GBC Retro jest przedstawiany jako wyjątkowy i lekki emulator retro, zaprojektowany, aby przenieść Cię do złotej ery gier z legendarną rodziną Game Boy. Ten emulator to wirtualny klejnot, który pozwala ponownie przeżyć cenne chwile z dzieciństwa w klasycznych grach Game Boy, Game Boy Color i Game Boy Advance, a wszystko to za pośrednictwem urządzenia iOS.

Oferowana jest również iGBA Duża ilość opcji konfiguracyjnych Dzięki temu możesz dostosować swoje wrażenia z gry do swoich upodobań. Możesz dostosować wiele opcji, takich jak automatyczne zapisywanie, wibracje, a nawet odtwarzanie przez AirPlay na większym ekranie.

READ  Ten Xiaomi „Pro” ma 120 Hz, 108 MP aparat i spada 110 euro

obok, iGBA twierdzi, że została zaprojektowana do bezproblemowej pracy na urządzeniach z systemem iOS, zapewniając płynną i pozbawioną błędów pracę. Na głównym ekranie będziemy mogli uruchamiać różne ROMy dostępne dla gier, mając możliwość wyszukiwania ich w Internecie, pamiętając jednak, że pliki te muszą być pozyskane legalnie.

To jest Pierwszy emulator, który pojawił się w App Store dla starszej konsoliPo zmianie zasad App Store tego typu aplikacje z pewnością staną się coraz popularniejsze i będziemy świadkami kolejnych premier.