1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwsze filmy w kinach Cinépolis i Cinemex od 1 września – NewsDio

Lepiej przygotuj swój plan na weekend, ponieważ rady Cinépolis i Cinemex z radością przyjęły premierowe filmy, takie jak „Lekcje dla łajdaków”, „Zawrót głowy” czy „Spider-Man: Bez drogi do domu”.

Czy jesteś gotowy na weekend wypełniony pierwszymi filmami? Z tej okazji tablica ogłoszeń Cinépolis i Cinemex została umieszczona na długich obrusach z okazji premiery Lekcje dla draniplecy Joaquin Cosio na dużym ekranie. Z drugiej strony, jeśli lubisz skrajne uczucia zawrót głowy Zepchnie Cię na maksa z wygodnego siedzenia, podobnie jak rozszerzona wersja Spider-Man: Nie ma drogi do domu.

Nie zapomnij zachować swojego radaru przed sprzedażą polubienia Mściciele s wskoczyć do życia; Zakłady muzyczne, takie jak a-ha: prawdziwa północ s Billy Joel mieszka na Yankee Stadium A jeśli lubisz krzyczeć emocje podczas transmisji sportowych, walka Saúla „Canelo” Álvareza z Golovkinem jest tym, na co czekałeś. Poczuj się komfortowo ze wszystkimi premierami, które pojawią się w Cinépolis i Cinemex od 1 września.

szalona dziewczyna

szalona dziewczyna Jest to film wyreżyserowany przez Olivię Newman (Pierwszy mecz) i opowiada historię Katherine’ Kia Clark (Daisy Edgar Jones), młodej kobiety, która jako nastolatka nauczyła się żyć samotnie, kiedy jej rodzina ją porzuciła i W skromnej chacie na podmokłych terenach Karoliny Północnej w latach 60. XX wieku.

Kia, znana jako Dziewczyna z bagien, widziała, jak jej matka odchodzi, zmęczona znęcaniem się nad ojcem alkoholikiem, rodzeństwem i wreszcie ojcem, który odmówił opieki społecznej. odrzucone przez pozostałą część populacji obszaru łowieckiego, Z dnia na dzień Kya staje się głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa Chase’a Andrewsa (Harris Dickinson), słynnego serca miasta, a jej status pariasa w niewielkim stopniu oczyszcza ją z przestępstwa, którego nie popełniła..


Lekcje dla drani

Joaquín Cosío powraca na duży ekran! Dzieje się tak w Lekcje dla draniJest to film, który przedstawia Jenny (Danae Raynaud), młodą kobietę, która postanawia odnaleźć swojego ojca, który przed laty porzucił ją wraz z matką. Wszystko się zmienia, gdy odkrywa, że ​​jest utalentowanym oszustem: Dirty Barry (Cosío).

READ  Kim jest Naomi Vega, fanka, która pozostawiła Nodala bez słowa i fanka meksykańskiej kultury?

Jennie myśli, że miłość zwycięża wszystko, ale Barry wie, że to pieniądze sprawiają, że świat się kręci. Chociaż ta para zaczyna swój związek jako doskonale nieznajomi, uczą się akceptować siebie nawzajem z powodu wielkiego uczucia, które się między nimi rozwija.. W filmie występują także role Diany Beauvio, Daniela Tovara, Marthy Claudii Moreno i Gustavo Eaglehava.


zawrót głowy

Dla najlepszych przyjaciółek Becky (Grace Fulton) i Huntera (Virginia Gardner) sens życia polega na przezwyciężaniu lęków i przekraczaniu granic. Jednak po wspięciu się 600 metrów na szczyt odległej i opuszczonej wieży radiowej, nagle znaleźli się w pułapce bez możliwości powrotu na Ziemię.

Teraz dość daleko od cywilizacji, eksperckie umiejętności wspinaczkowe Becky i Hunter zostaną wystawieni na próbę, gdy będą ciężko walczyć o przetrwanie, brak zapasów i niesamowitą wysokość, nawet przy wszystkich przeciwnych im szansach.. Ma też specjalny post od Jeffreya Deana Morgana.


słodkie dzikie

W animowanej przygodzie muzycznej Mój słodki potwór król nie może uwierzyć, że jego ukochana córka, księżniczka Barbara, dorosła. Wciąż stara się o nią zadbać jako dziecko, ale 16-letnia Barbara jest dość zbuntowaną dziewczyną. Podczas gdy wszyscy inni są rozproszeni, sprytny pracownik poczty prosi łasicę, aby poślubiła przez króla Barbarę i przejęła tron..

W dniu ślubu zbuntowana księżniczka Barbara ucieka z królestwa i zagłębia się w dżunglę, gdzie spotyka Boogie, dziwnego, ale kochanego Króla Natury. Denerwuje również Barbarę Bogey, mówiąc jej, jak pokona jej ukochanego księcia Edwarda oszusta, przywróci króla na jego pozycję i zaproponuje mu, Boogey postanawia pójść dalej, aby znaleźć Księcia Edwarda, powstrzymać łasicę i przywrócić porządek w królestwie, ale czy może stawić czoła bezwzględnej armii gigantycznych szczurów-robotów łasicy?


krawiec mafijny

Krawiec mafii to dramat z dużą dozą zbrodni, współautor scenariusza i reżyseria Grahama Moore’a (Kod Enigmy). Fabuła obraca się wokół Leonarda, rozklekotanego brytyjskiego krawca, którego doświadczenie doprowadziło go do pracy dla światowej sławy Savile Row Company w Londynie.Tworzył najbardziej ekskluzywne garnitury dla zamożnych i wpływowych klientów.

READ  Horoskop miłości na 7 października 2022 r.

Kiedy osobista tragedia wstrząsa jego życiem i reputacją, krawiec musi uciec i skończyć jako Mały zakład krawiecki w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Chicago, produkujący wysokiej jakości, pięknie zaprojektowane ubrania dla tych, których na to stać: rodziny okrutnych przestępców.. W filmie występują Mark Rylance, Dylan O’Brien i Zoe Deutch.


Spider-Man: No Way Home (wersja rozszerzona)

Fenomen MCU powraca. Po wydarzeniach z Mysterio (Jake Gyllenhaal) w Europie, Peter Parker (Tom Holland) potajemnie jako Spider-Man zostaje wystawiony na świat dzięki filmowi, który wyciekł do prasy, a życie młodego człowieka szaleje, narażając wszystkich, których kocha, na ryzyko.

Z zamiarem odzyskania anonimowości i życia w pokoju z MJ (Zendaya) i Nedem (Jacob Batalon); Peter postanawia poszukać doktora Stephena Strange’a (Benedict Cumberbatch), aby pomógł mu odzyskać swoją starożytną sekretną tożsamość dzięki mocy magii. Jednak wszystko kończy się źle, gdy zaklęcie powoduje pęknięcie w wieloświecie, powodując pojawienie się super-złoczyńców z innych alternatywnych wszechświatów w poszukiwaniu Spider-Mana. Z tej okazji będziecie mogli cieszyć się dodatkowym materiałem, głównym aspektem, który ustąpił miejsca jego ponownemu wydaniu.