28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Patrick Stewart omawia przyszłość profesora X w Marvel Studios

Aktor Patrick Stewart chciałby być bardziej zaangażowany jako profesor X w Marvel Studios Cinematic Universe.

Patricka Stewarta Po raz pierwszy w imieniu Dziesiąty profesor w X Men (2000), potem kilkakrotnie zagrał tę postać i podobno położył jej kres Logan (2017). Ale teraz wrócił Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa Chce wystąpić w kolejnych filmach podziwiać.

W niedawnym wywiadzie Patricka Stewarta Ujawnił, że: Charles Xavier? Tak, może być ich więcej. Jak wiecie, cały sitcom X-Men jest tak duży i obszerny, że może być szansa na powrót. zobaczymy”.

Aktor wahał się przed powrotem, ale w końcu go przekonali: „Cóż, to było półtora dnia pracy. Byłem w zupełnie innym środowisku niż w którymkolwiek z filmów X-Men. Podobnie jak Picard, był za to wdzięczny, ponieważ był w stanie myśleć odświeżająco o kim jest i jak odnosi się do innych. Podobnie jak w Star Trek :Picard, na początku nie byłem pewien, czy to mądre posunięcie. Ponieważ Logan był tak solidnym filmem i widzieliśmy, jak umiera w ramionach Hugh Jackmana. po obejrzeniu Doctor Strange w Multiverse of Madness w poniedziałkową noc, jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że mogę być jego częścią”. to koniec Patricka Stewarta.

Jak mogę wrócić?

Studio Marvela Ma do spełnienia gigantyczną misję X Men w tym Wytwórnie filmowe Marvela. Coś, co byłoby bardzo trudne bez naruszenia spójności całej historii. Z wieczność Potrafią wyjaśnić, dlaczego nie pojawiły się wcześniej, ale z mutacjami będzie to trudniejsze. Ale z tym, co? Patricka Stewarta Jestem pewien, że fani to docenią. Chociaż powoduje to, że inny aktor nie uruchamia ponownie postaci.

Wszystkie filmy X Men Gdzie się pojawiasz Patricka Stewarta można zobaczyć w Disney Plus.