2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pandemia zostanie usunięta z Nintendo Switch

Oto ciekawy wpis dotyczący jednej z najbardziej zapadających w pamięć gier w katalogu Nintendo Switch. Mowa w tym przypadku o wersji na Nintendo Switch pandemia.

W tekście, który zostawiamy wam poniżej, osoby odpowiedzialne za tytuł, Asmodee Digital, potwierdzają, że Pandemic zostanie usunięty ze sklepu internetowego Nintendo Switch. To jest lipiec. W tej chwili nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje, ale wszystko wskazuje na faktyczny stan pandemii lub nową/nową wersję Pandemii.

tam jest:

Ciężko pracowaliśmy nad Pandemic przez 4 lata i usunięcie go ze sklepów nie było łatwą opcją. Ta decyzja została podjęta z wielkim żalem z kilku powodów, których nie możemy ujawnić.

Obecnie usunięto tylko wersje na PC, App Store i Google Play. Będzie on następował po premierze Microsoftu 31 stycznia 2022 r., a następnie Nintendo Switch pod koniec lipca 2022 r.

Zainteresowani fani będą musieli go kupić przed tym miesiącem, jeśli chcą się nim cieszyć. Czy to jest dostępne? Za 19,99 € w sklepie internetowym.

Gra Pandemic Para Nintendo Switch

Ludzkość jest na skraju wyginięcia. Jako członek elitarnego zespołu ds. kontroli chorób jesteś jedyną osobą, która może powstrzymać rozprzestrzenianie się czterech śmiertelnych chorób na całym świecie. Musisz podróżować po całym świecie, aby chronić miasta, zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji i odkrywać lekarstwa na każdą chorobę. Przyszłość ludzkości jest w Twoich rękach!

W trybie solo lub co-op zbierzecie zespół specjalistów, aby ocalić ludzkość. Każdy członek zespołu ma swoje umiejętności, które musisz efektywnie wykorzystać.

Zatrudnij lekarza, aby szybko leczyć choroby, znajdź szybsze leczenie u genetyka lub zapobiegnij rozprzestrzenianiu się infekcji u specjalisty od kwarantanny. Każda postać dodaje nowe możliwości i łączy się z innymi członkami, oferując nowe strategie. Wybierz jedną z siedmiu dostępnych postaci, aby stworzyć własną elitarną drużynę.

Czy możesz ocalić ludzkość?

  • Tryb solo lub co-op: ocal ludzkość w pojedynkę lub z maksymalnie 4 przyjaciółmi!
  • Wybierz jedną z 7 różnych postaci dla swojego zespołu.
  • 5 poziomów trudności, aby dostosować grę do nowych i doświadczonych graczy.
  • Wciągający motyw, wymagająca mechanika i restart. Każda gra jest zupełnie inna!
  • Przygotuj się na więcej wyzwań, ponieważ wkrótce pojawi się nowa zawartość: „On the Brink: A Malicious Strain” rozprzestrzeni nowy rodzaj wirusa na całym świecie. „On the Limit!: Characters and Events” wprowadzi cię w nowe postacie dla twojego zespołu i nowe wydarzenia, w których możesz ocalić ludzkość.

Jaka jest Twoja opinia? Jeśli jesteś zainteresowany, możesz zapoznać się z pełną relacją o tytule na ten link.

READ  PS5 Slim już tam jest i jest znacznie mniejszy niż sobie wyobrażałeś

przez.