2 maja, 2024

Pachuca zakwalifikował się po pokonaniu Toluki w pierwszym etapie finału turnieju inauguracyjnego 2022

ESPN przedstawia informacje zwrotne, które gracze Pachuca otrzymali po pierwszych 90 minutach finału Apertury 2022 przeciwko Toluca

Pachuca zmiażdżyć 1 do 5 Toluca Na Estadio Nemesio Diez i prowadził obchody swojego szóstego tytułu mistrzowskiego na Estadio Hidalgo, odkąd prowadzi zespół. William Almada Całkowicie zdominuj przeciwnika, ze szczególnym uwzględnieniem meksykańskiego trójzębu pociągającego za sznurki na środku pola, jak również Romario Ibarra w globalnym planie.

Oskar Ostari (9)

łucznik Pachuca Najpierw żył przeciwko Toluce, ponieważ Eric Sanchez s Luis Chávez Wygrali mecz z pomocy kilkukrotnym odzyskaniem, a także świetną robotą wykonaną przez obronę Hidalgo. W drugiej połowie pojawił się dwa razy i strzelił celnie, kończąc noc, broniąc rzut karny na 90’+6.

Mauricio Izyda (8.5)

W działaniach obronnych zawarte ataki Leon Fernández s Camilo Sanvizo W dobrym stylu schodził na lewe skrzydło, a także grał w drużynie 4:0, dzięki samotnemu strzałowi w pole karne przeciwko budzącemu grozę trafieniu Toluki, co jednocześnie oznaczało jego pierwszą bramkę w Lidze MX.

Oskar Murillo (8,5)

„Murala” pokazał swój przydomek i dał bramkarzowi spokój ducha w obliczu kilku wyczyszczonych piłek, które przeszły ze środka pola na jego własny obszar.

Gustavo Cabral (8.5)

w hantlach z MurilloŚrodkowy obrońca również wykonał atak wszechczasów Toluki, który przez 90 minut miał problemy z celnymi strzałami. W dodatku zdobył 2-0 dzięki niekonwencjonalnemu strzałowi na skraju niewielkiego obszaru w rzuconą wcześniej piłkę powietrzną. Wiktor Guzman Miejscowa obrona pozwalała na swobodny obieg.

Kevin Alvarez (8.5)

Meksykańska drużyna całkowicie wyschła Jean Minis Raczej powodowało to u gracza oznaki rozpaczy w obliczu żelaznego znaku i kilku piłek, które unosiły się w kierunku jego obszaru pola.

Wiktor Guzman (9)

Jako środkowy zawodnik z lewej strony, pomocnik narzucał piłce warunki i współpracował z przepływem akcji w kierunku kadru przeciwnika. Dodatkowo „Pocho” zapewnił dwa podania, aby poprowadzić jedną z największych bramek w pierwszym meczu mistrzostw świata. MX Liga. Przeszedł na emeryturę w wieku 63 lat do Israel Luna.

READ  Raul Jimenez nie pojawił się na początkowej liście ofiar Wilków

Luis Chávez (9)

Jako nominalne powstrzymywanie Meksykanin grał przez pierwsze pół godziny do granic możliwości i popełnił faul tak blisko obszaru, że mógł zmienić przebieg meczu, jednak przejął kontrolę nad swoim obszarem na boisku i działał jako prowadzenie w obrona do wycofania się dla zespołu.

Eric Sanchez (8)

Meksykański trójząb na środku pola wokół niego Sanchez Podobnie jak w środku po prawej, wyróżniał się celnymi podaniami i przeciąganiem piłki z drugiej tercji w pole przeciwnika, niczym pierwsza bramka, którą asystował. Pomimo tego, jego występ został pogorszony przez rzut karny wykonany przy 90’+5, który Ustari ostatecznie obronił Leo Fernandez.

Romario Ibarra (9,5)

Ekwadorczyk zagrał 58 minut i wystarczył, by zostać zawodnikiem meczu dzięki pierwszej połowie golu, które postawiło Tolucę na linie i groziło załamaniem. na emeryturze do Aviles Hurtado.

Mikołaj Ibanez (8)

markier MX Liga Zrobił coś w okolicy i wielokrotnie strzelał, zanim pojawił się na piątym celu nocy, aby Pachuca. Wyszedł ze zmiany w 73 roku dla Eliane Hernandez.

Pollino de la Fuente (6)

Hiszpański napastnik pokazał, że jest najsłabszym ogniwem w ataku Pachuca, bo trochę piłki pojawiło się w wielu opcjach, które zespół stworzył przeciwko przeciwnej strukturze. Opuścił boisko w 58 minucie do Javiera Lopeza.

alternatywy

Avils Hurtado (6)

Atakujący wszedł Romario Ibarra W 58. minucie jego występ był słabszy niż Ekwadorczyka, z mniejszą obecnością w obszarze i rytmem konfrontacji.

Javier Lopez (6.5)

„Chofis” widział dzieło 58 „by Pauline źródło I pokazał ciekawe partnerstwo z Ericiem Sanchezem, w którym obaj gracze rozumieją się na boisku.

Izrael Księżyc (6)

Pomocnik pokazał, że nie jest zawodnikiem w tych przypadkach, ponieważ jego modyfikacja, wraz z resztą, umniejszała tylko jedenastu kluczowych graczy, którzy dominowali w szermierce według własnego uznania.

READ  Jakie są zarzuty wobec FMN Kirill Todorov?