25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto 9 najlepszych darmowych aplikacji na Androida, które pojawiły się w Google Play w ostatnich tygodniach

Oto 9 najlepszych darmowych aplikacji na Androida, które pojawiły się w Google Play w ostatnich tygodniach

Czy jesteś zmęczony tymi samymi starymi aplikacjami na Androida? Przedstawiamy 9 bezpłatnych aplikacji na Androida, które właśnie pojawiły się w Sklepie Play, ale naprawdę są tego warte

Aplikacje na telefon komórkowy z systemem Android

Jeśli jesteś jedną z osób, które zazwyczaj przeglądają Sklep Google Play w poszukiwaniu Nowe darmowe aplikacje na Androida wszelkiego rodzajuJesteś we właściwym miejscu, ponieważ dzisiaj wybraliśmy dla Ciebie Najlepsze darmowe aplikacje, które pojawiły się w Google Store w ostatnich tygodniach.

Kolejny tydzień, zebraliśmy dla Ciebie sumę 9 bezpłatnych aplikacji na Androida, których naszym zdaniem nie powinieneś ignorowaćPonieważ jest to bardzo przydatne.

Kreator naklejek dla WhatsApp

Jeśli lubisz udostępniać naklejki na WhatsApp, zalecamy wypróbowanie Kreatora naklejek dla WhatsApp, czyli narzędzia, które pozwala tworzyć własne naklejki z innych zdjęć i edytować je za pomocą różnych funkcji, takich jak Możesz przycinać, odwracać, dodawać tekst lub dodawać dodatkowe znaczniki do obrazów.

Ale to nie wszystko, bo dzięki tej bezpłatnej aplikacji również będziesz mógł to zrobić Twórz kolaże z wideo Oraz dostęp do bardzo szerokiego katalogu naklejek dla WhatsApp.

Sklep Google Play | Kreator naklejek dla WhatsApp

Odtwarzacz wideo HD: odtwarzacz multimedialny

Drugą nową aplikacją na Androida, którą zalecamy wypróbować, jest HD Video Player — potężny odtwarzacz wideo obsługujący szeroką gamę formatów obrazów, takich jak MP4, AVI, MKV lub WMVmiędzy innymi to potrafi Odtwarzaj treści w rozdzielczości HD, Full HD i 4K W naprawdę gładki sposób.

Podobnie ta aplikacja ma bardzo przyjazny interfejs użytkownika, ponieważ integruje szereg dotykowych elementów sterujących, za pomocą których będziesz mógł Zarządzaj jasnością ekranu, głośnością urządzenia i postępem odtwarzania.

Sklep Google Play | Odtwarzacz wideo HD: odtwarzacz multimedialny

Przeglądarka King – szybka i prywatna

King Browser to bardzo kompletna aplikacja, która nie tylko pozwala to zrobić Przeglądaj Internet szybko i bezpiecznieale oferuje także szereg naprawdę przydatnych usług, takich jak Sekcja aktualności, wyszukiwarka plików lub sekcja zawierająca informacje o pogodzie.

READ  Dzisiejsze najlepsze oferty dostępne na Amazon w Meksyku

Król przeglądarki jest Całkowicie darmowa aplikacja z reklamami Które możesz pobrać poprzez bezpośredni link do Google Play, który zostawiamy Ci poniżej tych linii.

Sklep Google Play | Przeglądarka King – szybka i prywatna

Adoproksja

Oto 9 najlepszych darmowych aplikacji na Androida, które pojawiły się w Google Play w ostatnich tygodniach

Aduproxy to darmowa aplikacja VPN na Androida bez ograniczeń przepustowości i prędkości, dzięki której będzie to możliwe Przeglądaj Internet anonimowo i uzyskuj dostęp do treści multimedialnych objętych ograniczeniami w Twoim regionie.

Aduproxy ma szeroką gamę Serwery rozsiane po całym świecie, z którymi możesz się połączyć Aby to zrobić, nie jest konieczna rejestracja ani logowanie do aplikacji.

Sklep Google Play | Adoproksja

Fundusz nagród: Ultimate Rewards

Sklep Play jest pełen aplikacji, dzięki którym możesz zarabiać pieniądze za pomocą telefonu komórkowego z Androidem, a jedną z najnowszych aplikacji tego typu, która pojawiła się w Google Play, jest PriceBox: Ultimate Rewards, platforma, za którą płacisz Wykonuj określone zadania, takie jak odpowiadanie na ankiety lub granie w gry za wirtualne pieniądze Które zgromadzą się na Twoim koncie i które będziesz mógł wykorzystać później Gotówka lub karty podarunkowe na wszystkie rodzaje usług.

Fundusz nagród jest Bezpłatna aplikacja z reklamami, ale bez zakupów w aplikacjiJest kompatybilny z każdym urządzeniem z systemem Android 7.0 lub nowszym.

Sklep Google Play | Fundusz nagród: Ultimate Rewards

PulseCare: narzędzie do śledzenia zdrowia

Kolejną nową aplikacją na Androida, którą warto wypróbować, jeśli chcesz monitorować swoje zdrowie, jest PulseCare, praktyczny monitor pracy serca, który pozwala Mierz i zapisuj tętno i puls W bardzo prosty sposób, aby dokonać pomiaru wystarczy dokonać pomiaru Czubkiem palca wskazującego na jednym z tylnych aparatów smartfona.

PulseCare to bezpłatna aplikacja z reklamami, która umożliwia serię zakupów w aplikacji na tę skalę Od 3,29 € do 35,99 €.

Sklep Google Play | PulseCare: narzędzie do śledzenia zdrowia

READ  Xbox Game Pass potwierdził już 3 świetne gry na sierpień; Będzie oczekiwany tytuł horroru i RPG

Dub AI – tłumacz wideo AI

Dub AI to nowa bezpłatna aplikacja, która wykorzystuje całą moc sztucznej inteligencji Przetłumacz dowolny film pobrany na telefon komórkowy na wiele językówWśród nich są hiszpański, angielski czy francuski.

Dodatkowo Dub AI obiecuje powstały film Zachowa oryginalny dźwięk w nienaruszonym stanie I będą w nim ruchy warg Współpracuje bezbłędnie z przetłumaczonym dźwiękiem.

Sklep Google Play | Dub AI – tłumacz wideo AI

Tapeta 4D: płyn

Jeśli chcesz dostosować ekran główny swojego telefonu komórkowego z Androidem, wypróbuj 4D Wallpaper, bezpłatną aplikację, która łączy… Szeroka gama animowanych tapet w jakości dotykowej 4D.

4D Wallpaper to bezpłatna aplikacja zawierająca reklamy i szereg zintegrowanych zakupów Od 1,09 € do 32,99 €które możesz pobrać, korzystając z bezpośredniego linku do Sklepu Play, który zostawiamy dla Ciebie poniżej.

Sklep Google Play | Tapeta 4D: płyn

Pilot do telewizora

Tę listę nowych aplikacji na Androida kończymy aplikacją Remote Control for Television, która Zmień swój telefon komórkowy w pilota do telewizora, łącząc się z nim przez Wi-Fi.

Dzięki tej bezpłatnej aplikacji nie będziesz już musiał mieć pilota do telewizora pod ręką, bo będziesz mógł to zrobić za jego pośrednictwem. Zmieniaj kanały, zwiększaj lub zmniejszaj głośność, poruszaj się po menu telewizora i uzyskuj dostęp do wszystkich inteligentnych funkcji telewizora.

Ponadto ten pilot do telewizora jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń Marki Smart TV, takie jak Samsung, LG czy Sony Działa z każdym telewizorem wyposażonym w Google TV lub Android TV.

Sklep Google Play | Pilot do telewizora

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.