22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa zagadka policyjna przybywa do Netfliksa z Polski

Nowa zagadka policyjna przybywa do Netfliksa z Polski

Detektywi i dochodzenia kryminalne nie tracą ważności, jak udowodniono ForstDo tego dorobku dołącza także nowy thriller Netflixa Polski oryginał.

Zainspirowany i napisany przez Agathę Maleczyńską i Jacka Markiewicza Książki autorstwa Remigiusa MrosaJeden z najsłynniejszych polskich powieściopisarzy sensacyjnych.

Oprócz tego, że jest płodny, odkąd rozpoczął karierę literacką w 2013 roku, po odbyciu praktyki prawniczej, wydał prawie 50 powieści, w tym siebie. Serial z Viktorem Forstem.

Forst | Netflixa

Sprawny, choć nieco cyniczny komisarz jakobejski staje przed skomplikowaną sprawą po odkryciu tajemnicy. Zwłoki na Keont HillW Tatrach.

Podobny do torturowanego starca, Zamordowany i ukrzyżowany Znajduje się na szczycie polskiej góry, co potwierdził Forst (Borys Szyc) i jego współpracownicy.

Ale wkrótce sprawy inspektora się komplikują Przeniesiony z Krakowa Jeśli chodzi o Hills, prowadził dochodzenie w związku z problemem w sprawie.

W Tatrach mnożą się ofiary śmiertelne

Forst | Netflixa

Przeszłość, która służy za pretekst, aby wkrótce potem pracodawca mianował go na śmierć w Keowond, Forsta należy usunąć ze sprawy, Kiedy pojawi się drugie ciało.

Podobnie jak ostatnia ofiara, a Starożytna moneta w gardle. To kolejny element układanki policyjnej serialu.

Forst | Netflixa

Rozdział po rozdziale, w sumie sześć, historia – wolniej niż zwykle w tego typu przestrzeniach – rozwija się Różne wskazówki, powiązania i podejrzani.

Wszystko co związane ze starożytnością Lokalni nazistowscy kolaboranci oraz seryjny morderca, odkryty przez Forsta i dziennikarkę Olgę Srebską (Zuzana Zaborznikov).

Jednocześnie szczegóły dot Dzieciństwo bohateraByłoby ważne na końcu ciekawej historii, ale wciąż za wolne na thriller.

Ta faza historii kończy się, ale pozostawia głównego bohatera w gorszej sytuacji, niż się spodziewano Forst Powinien być drugi sezon.

Oglądaj w serwisie Netflix