13 maja, 2024

Niebieski krzyż na wulkanie!  Tigres zdobył odszkodowanie przeciwko Cruz Azul

Niebieski krzyż na wulkanie! Tigres zdobył odszkodowanie przeciwko Cruz Azul

Skończył niepokonany Niebieski krzyż na Uniwersytecie. Tygrysy Cementowcy wygrali 2:1 po bramce w ostatniej minucie Rafał Carioca. Indywidualne błędy kosztowały La Maquinę drogo, gdyż to właśnie ona zaliczyła najwięcej porażek w turnieju Otwarcie 2023.

W 95. minucie miejscowa drużyna wykonała mocne podanie Andre-Pierre’a GignacaGdzie podał piłkę Carioce, aby studenci odnieśli zwycięstwo.

Dla tej części Uriela Antuny Przeżywa najlepszy moment w swojej karierze. Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy El Brojo zakończył bezpośrednim strzałem i strzelił pierwszego gola dla La Macina po wspaniałym podaniu Rodolfa Rotondiego. Meksykański napastnik strzelił w turnieju cztery gole i trzy asysty. Ponadto strzelił gole w trzech kolejnych meczach dla drużyny reprezentacja Meksyku I maszyna.

Zespół kierowniczy Roberta Dantego Ciboldiego Od pierwszych minut po przybyciu na boisko znajdował się pod presją Linie Diego I Kąt Jezusa. Ale Andresa Godino Dokonał poważnych interwencji, aby zapobiec przekroczeniu przez piłkę niebiańskiego łuku.

W 61. minucie bramka Gignaca padła. Po błędzie Carlosa SalcedoNie wybaczył Francuzowi i cudownym akcentem zdobył pierwszego gola dla Tygrysów. Dzięki temu celowi osiągnął 196 bramek Liga MeksykańskaRówna się Oribe Peralta.

Minuty jednak mijały Joaquina Moreno, kontynuował swoją passę 5 punktów w 78. minucie, a strateg nie wprowadził żadnych zmian, nawet miejscowi zaczęli bardziej atakować w rejonie cementu. Po rzucie wolnym Godinho zablokował piłkę zmierzającą w stronę bramki.

Tak było do 83. minuty, kiedy Joaquin Moreno dokonał pierwszej zmiany. Zmień Dippera Wszedłem w pewne miejsce Anioł Sepulweda. Dzięki temu wynikowi La Noria oddala się od wielkiej imprezy meksykańskiego futbolu.

Możesz być także zainteresowany: Andre Jardin „ustawia” Chile i Urugwaj na leczenie Diego Valdesa i Sebastiana Cáceresa