29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nicola Porcella podbija sieci po występie jako kierowca w „Today”

Nicola Porcella podbija sieci po występie jako kierowca w „Today”

Nicola Porsella Dołącz jako gospodarzDzisiajskąd podzielił się blaskiem reflektorów ze swoim byłym partneremSłynny dom MeksykuPaul Stanley; Czcigodny Montague Andrea Legareta pojawiła się także z Peruwiańczykiem, drugą finalistką reality show, którego obecność w porannym programie zachwyciła wielu internautów, co stało się trendem na Twitterze #NicolaInDzisiaj.

Peruwiańczyk, który swoją iskrą, sympatią i wielkodusznością zdobył sympatię meksykańskiej opinii publicznej, już kilka dni temu mieszka w Meksyku, opuścił swój kraj, aby spróbować szczęścia na ziemiach Azteków, gdzie został wspaniale przyjęty, dlatego oferty pracy stale rosną na korzyść Nico, jednej z najbardziej ukochanych osób w „Domu Gwiazd”, gdzie Wendy została ukoronowana na zwycięzcę.

Wendy i Nikola znana jako WincolaWystąpią w telenoweli emitowanej w Televisa, której producentem będzie Juan Osorio i choć inne szczegóły nie są jeszcze znane, producent, ojciec Emilio Osorio, powiedział wówczas, że Wendy będzie profesjonalnie przygotowywać się do występu w tym projekcie. Gdzie pojawi się jego esencja.

Nicola, jako gość porannego programu „Hoy”, zadziwiła widzów, którzy przyznali, że pojawili się w telewizji tylko dlatego, że tam miał być Peruwiańczyk. Użytkownicy Twittera byli pod wrażeniem ich obecności w porannym programie, w którym grali w piłkę nożną , wrócił pampazos, zagrał wystarczająco dużo i wpadł w kupę jaj; Stało się to trendem w Meksyku i rodzina Nicoletty korzysta z okazji, aby poruszyć ten temat jako gospodarz poranków, podczas których się angażują Raula Arizy, Paula Stanleya I Carlosa Arenasa.

Przeczytaj także: Słońce, piasek i miłość: Galilea Montejo i jej chłopak-model spędzają czas na plaży

„Nicola Porcilla to najprzystojniejszy, przyjazny i charyzmatyczny kierowca. Bez wątpienia najlepsza rzecz, jaka mogła przytrafić się Huyowi” – ​​czytamy w jednym z wielu komentarzy popierających poranny występ Peruwiańczyka; Nicola był już prezenterem w swoim kraju, brał także udział jako aktor w telenoweli, a teraz jest w Meksyku i jest gotowy dołączyć do projektów.

READ  Sztuczna inteligencja zmienia Mitsuri w naprawdę uroczą dziewczynę - Kodasai

W „Hoy” wspominają, że to zmarła producentka Magda Rodriguez dała Nicolasowi pierwszą szansę w Meksyku „Guerreros”; A na ostatnim zdjęciu, które Magda udostępniła Pursilli, napisała: „Do zobaczenia na następnym zdjęciu”. Dzisiaj Niko był gospodarzem ostatniego programu, który prowadził.