7 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix uruchamia nową funkcję o nazwie „Centrum kategorii”

Podobno firma Netflix Tak zdesperowani, ponieważ uruchomili „Category Hub”, a Nowa cecha Musisz to wiedzieć, a tym razem powiemy Ci, co to jest, abyś wiedział o tym wszystko.

Zgadza się, wśród alternatyw, które oferuje Netflix, aby nie tracić więcej miejsca, jest nowa funkcja o nazwie „Klasa osi”.

Po zgłoszeniu utraty 200 000 użytkowników Netflix, bardziej niż desperacko, uruchomił nową funkcję o nazwie „Category Hub”, która jest już dostępna w jego interfejsie.

Może Cię zainteresować: Netflix: zapobiega i potwierdza udostępnianie haseł

Niestety, początek 2022 roku nie był zdecydowanie najlepszy dla Netflixa, a to było zaledwie kilka dni temu, program Lider rynku streamingowego poinformował o jednym z najbardziej niefortunnych wydarzeń w ciągu dekady.

Jednak mimo tego, co się wydarzyło, platforma w Los Gatos w Kalifornii wciąż jest przed nami, choć jej obecność na rynku zaczyna słabnąć w obliczu oferowania innych usług, takich jak HBO Max czy Disney Plus.

Ważne jest, aby pamiętać, że oferują znacznie taniej w swoich planach abonamentowych.

Podobnie reszta 2022 r. nie wygląda dobrze dla Netflix, ponieważ oczekuje się, że w samym tylko drugim kwartale roku straci około dwóch milionów subskrybentów.

Z tego powodu jednym z największych zakładów na platformę jest kolejna odsłona czwartego sezonu Stranger Things, jednej z najbardziej udanych i wirusowych serii w historii.

Wiadomo, że konkurencja zaczęła się pozycjonować, choć wciąż jest liderem i z tego powodu wśród strategii treściowych, które zamierza uruchomić w tym roku, dyskutowane były również różne alternatywy.

Niedawno współdyrektor Netfliksa poinformował, że choć nie nastąpi to szybko, pomysł uruchomienia tańszego planu abonamentowego, który wprowadzałby reklamy do treści platformy, pojawił się.

W ten sposób, wśród alternatyw oferowanych przez Netflix, aby nie stracić więcej miejsca, uruchomiono nową funkcję o nazwie „Category Hub”, która jest już dostępna na platformie i ma na celu zapewnienie użytkownikom lepszych opcji treści.

READ  Sklep z gadżetami anime zamknięty z powodu oszustwa - Kudasai

Dzięki temu narzędziu platforma Red Banner dokonała kategoryzacji treści w celu generowania rekomendacji według gatunku w oparciu o nawyki konsumpcyjne swoich subskrybentów.

Tak naprawdę nie tylko Netflix, ale HBO Max pracuje też nad własnym interfejsem, by nie stracić swoich użytkowników.

Podążaj za nami

Inżynier animacji i efektów wizualnych, ukończyła studia w lutym 2020 r. Karierę pisarską rozpoczęła w Show News w lutym 2020 r., pisząc notatki i treści w sieciach społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook oraz aktualizując treści, aby informować opinię publiczną. Specjalizuje się w notatkach dotyczących muzyki, premier, filmów i różnych treści. Pracując dla Show News, odbył szkolenie z zakresu SEO w czerwcu 2020 r., Kurs własności intelektualnej w lipcu 2020 r., Kurs narzędzi do weryfikacji w lipcu 2020 r., Kurs Google Trends w kwietniu 2020 r., Kurs Google Earth w marcu 2020 r.

Więcej