21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix otwiera nowe biuro w Polsce

Netflix otwiera nowe biuro w Polsce

– Nowa spółka zależna będzie służyć jako platforma dla streamingu produktów firm w Europie Środkowo-Wschodniej

Ten artykuł jest dostępny w języku angielskim.

Netflix ogłosił otwarcie nowego biura w Warszawie. Będzie służyć jako centrum przesyłania strumieniowego produktów firmy z Europy Środkowo-Wschodniej.

Od siedmiu lat Netflix działa w całym regionie i udostępnia swoją usługę w Polsce, Rumunii, Chorwacji, na Węgrzech, w Czechach i na Ukrainie. Tymczasem strona zajmuje się zadaniem stworzenia bogatego produktu lokalnego. W samej Polsce Netflix wygenerował ponad 490 milionów polskich automatów (105 milionów euro) na 2600 miejsc pracy dla oryginalnych filmów i seriali, „zapewniając możliwości aktorom, scenarzystom, reżyserom i wszystkim poniżej. Zespoły, które są podstawą każdego produktu.”

(Kontynuacja artykułu poniżej – Informacje biznesowe)

W międzyczasie Republika Czeska wydała wiele licencji na popularne tytuły lokalne w Rumunii, na Węgrzech i w innych krajach, czyniąc z regionu strategiczne centrum takich międzynarodowych wydarzeń. Ekstrakcja 2 I Cień i kość. W Polsce ostatnie produkcje obejmują takie serie Lasy [+lee también:
crítica
ficha de la serie
]
, seksify I najczerwieńszy ’97I aspekty talentu Dawid i elfy, Nikt nie śpi dziś w lesie [+lee también:
crítica
tráiler
entrevista: Bartosz M. Kowalski
ficha de la película
]
, Jak zakochałam się w gangsterzeR. I Zajęcia Hiacynt.

W swoim oświadczeniu wiceprezes Netflix oryginalnej serii EMEA, Larry DanceWyjaśniono: „Dzisiejszy dzień wyznacza kolejny kamień milowy w naszej podróży po Europie Środkowo-Wschodniej, jeszcze bardziej zbliżając nas do naszych członków i kreatywnych partnerów. […] Biuro Netflix w Warszawie to dla nas naturalny kolejny krok, który pozwoli nam budować długofalową współpracę w regionie, pogłębiać istniejące relacje oraz tworzyć nowe możliwości dla twórców i producentów treści. Kreatywność i potencjał lokalnego przemysłu sprawia, że ​​Warszawa jest doskonałym miejscem do oparcia naszego biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Warszawskie biuro zostanie otwarte jeszcze w tym roku. Będzie to dziewiąty europejski oddział Streamera, po Londynie, Amsterdamie, Paryżu, Berlinie, Rzymie, Madrycie, Stambule i Sztokholmie.

(Kontynuacja artykułu poniżej – Informacje biznesowe)