22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najważniejsze wiadomości 18 sierpnia w Meksyku

Najważniejsze wiadomości 18 sierpnia w Meksyku

klimat

Huragan Hillary jest teraz czwartą kategoriąHuragan Hillary: gdy przeszedł przez Ocean Spokojny, huragan Hillary wzmocnił się do kategorii 4 w skali Saffira-Simpsona, przynosząc ulewne deszcze, silne wiatry i burze gradowe.

Meksyk

Morena popiera cztery firmy ankietowe; Sugestie od Ebrarda, Sheinbauma, Velasco i Adána Augusto trwająLider partii ostrzegł, że w żadnym momencie nie było ryzyka, że ​​firmy mogą zmienić wynik.

Miguel N., zabójca Milagros Monserrate, jest powiązany z operacjąRodzina kobiety nalegała na zakwalifikowanie sprawy jako zabójstwa kobiety ze względu na charakter jej wystąpienia

„Nie pozwolimy na używanie genetycznie modyfikowanej kukurydzy w Meksyku”; Komisja AMLO jest proszona o jej przeanalizowaniePrezydent powiedział, że Meksyk będzie dążył do powołania grupy specjalistów w Meksyku i Stanach Zjednoczonych w celu ustalenia, czy spożycie genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy przez ludzi szkodzi zdrowiu.

Rodziny młodych ludzi w Lagos de Moreno nie są świadome zwęglonych szczątków znalezionych na farmiePięć rodzin mogło zobaczyć szczątki w ciągu ostatnich godzin i powiedziało, że są „prawie pewne”, że nie należą one do chłopców.

Narodowy Instytut Statystyki zatwierdza projekt budżetu w wysokości 23 miliardów pesos na wybory w 2024 roku: Zatwierdzono budżet zapobiegawczy w wysokości 3 tysięcy 568 milionów pesos na wypadek referendum lub wyborów specjalnych.

świat

Trumpowi postawiono 91 zarzutów w 4 sprawach karnychJednocześnie stara się kontynuować kampanię o nominację Republikanów w wyborach w 2024 roku.

Rodzina Fernando Villavicencio pozwała rząd Ekwadoru po ataku na kandydata: Rodzina Villavicencio twierdzi, że państwo ekwadorskie nie zagwarantowało bezpieczeństwa kandydatowi na prezydenta.

Liczba ofiar wojny na Ukrainie może sięgnąć 500 tys: Wśród zabitych i rannych najgorzej wypadnie Rosja ze stratą około 300 tysięcy personelu.

coahuila

Planują centrum kongresowe w Saltillo; Eksperci twierdzą, że na lotnisku brakuje infrastruktury: Dyrektorzy innych centrów konferencyjnych uważają za konieczne poprawę łączności lotniczej w południowo-wschodnim regionie Coahuila.

READ  Rezerwiści IDF gromadzą się na granicy Gazy, gdy Izrael przygotowuje się do inwazji lądowej

Coahuila ma historię porzucania imigrantów. Dodanie 6 przypadków w ostatnich latach: Według danych władz, prawie wszystkie przypadki porzucenia koncentrują się w centralnych i północnych regionach stanu.

Wśród kontrowersji dotyczących podręczników opublikowali plan studiów na sesję 2023-2024: Według SEP uprzywilejowana jest perspektywa płci i zintegrowana orientacja studentów w różnych dziedzinach wiedzy.

Pokazy i sport

Przygotuj się do tańca i śpiewania na kolejnych koncertach w Saltillo! Od Matisse’a, La Josa, Kenia Os, Grupo Frontera i innych: W tym roku stolica Coahuila stała się ważnym miejscem występów i muzycznych tras koncertowych. Oprócz Festiwalu Cactus będzie muzyka, która zaspokoi wszystkie gusta, zarówno z lokalnymi, jak i międzynarodowymi artystami.

Rayados o trzecie miejsce i Messi o tytuł z Miami: To ostatni etap Pucharu Ligi: Monterrey, ostatni Meksykanin, który przeżył rywalizację między MLS a Liga MX, będzie szukał miejsca, które umożliwi mu awans do Pucharu Mistrzów CONCACAF.

Co robić w Saltillo? Teatr, rap, taniec, „Blue Beetle”, „La Perdida”… Paolita Suárez: Wydaje się, że w mieście nie ma zbyt wiele do roboty, ale są wydarzenia, w których można uczestniczyć całą rodziną.

prywatny

➔ Tygodniowy | Upadek biznesu ITS: zbudowali go, a potem zburzyliJest to historia biznesowa Instytutu Technologicznego Saltillo (ITS), którego celem jest oferowanie sal lekcyjnych i laboratoriów instytucji, której zapotrzebowanie na dochody przekracza jej możliwości. Na papierze nie ma żadnego autorytetu potwierdzającego istnienie tego zniszczonego dzieła.

➔ Kierunek | Widzowie powtarzają frazy i ruchy, aby zarobić tysiące dolarów i zrobić furorę na TikToku: Najpopularniejszym jest zarabianie tysięcy dolarów dziennie w pojedynkę, z których jednym jest Pinkydoll.