30 czerwca, 2024

Na prawą stopę!  Gwatemala pokonuje Kubę na starcie Złotego Pucharu i prowadzi w grupie

Na prawą stopę! Gwatemala pokonuje Kubę na starcie Złotego Pucharu i prowadzi w grupie

Joshua Utrella27 czerwca 2023, 23:17Czytanie: 3 minuty.

Darwin Lomm był odpowiedzialny za jedyny wynik na DRV PNK w debiucie o Złoty Puchar 2023

Miami, Stany Zjednoczone – wina Darwina Znalazł zemstę w grze i był odpowiedzialny za konwersję jedynego wyniku meczu Gwatemala W wygranym 1:0 meczu z Kubawięc przerywa passę, której Bicolor nie był w stanie wygrać na starcie Złoty puchar W wersjach, w które grał, jest liderem grupy D z trzema punktami.

Debiutował trener Luis Fernando Tena Nathaniela Mendeza Linga który pozostawił posmak w ustach dzięki asyście strzeleckiej dla Darwina Lumma, podczas gdy Rubio Rubin opuścił boisko kontuzjowany w pierwszej połowie.

To było kilka pierwszych minut, kiedy Kuba próbował objąć prowadzenie w meczu dwoma strzałami odbitymi nad bramką Nicolasa Hagena. Dla Gwatemali złe wieści nadeszły w 10. minucie, kiedy Robin Robin Musiał opuścić boisko z powodu kontuzji i zająć jego miejsce wina Darwina.

Gwatemali zajęło ponad 15 minut, aby znaleźć niebezpieczne pierwsze uderzenie w kubańską bramkę. Nathaniela Mendeza Linga Podniósł dośrodkowanie z prawej strony i po odbiciu od obrony bramkarz utrzymał piłkę na linii bramkowej. odpowiednio, Aleksandra Galindo Próbował zaskoczyć chilijskim kopnięciem, ale piłka minęła kilka centymetrów od bramki.

Świętowanie Darwina Luma z Nathanielem Mendezem Laingiem przed KubąFedefut

Po półgodzinnej grze Oscar Castellanos uderzył z rzutu wolnego na bramkę, który trafił w ręce bramkarza Raico Arzareny. W następnej akcji nowicjusz Nathaniel Mendes Ling próbował oddać strzał z dystansu, ale piłka przeleciała nad bramką.

Przed końcem pierwszej połowy Gwatemala miała wyraźną szansę na zdobycie gola. Carlos Mejia został ukarany faulem w polu karnym, a sędzia po konsultacji z asystentem wideo podyktował rzut karny. Przekaż do realizacji wina Darwinaale oddał strzał obok bramkarza Arrozareny i po słupku piłka została odbita, przez co okazja do zdobycia bramki została zmarnowana.

READ  Smoczek Suazo będzie ubrany na żółto! Były król strzelców Rayados podpisał nowy kontrakt z tą drużyną – Fox Sports

W segmencie uzupełniającym Bicolor objął prowadzenie na tablicy wyników. W 47. minucie Nathaniel Mendez-Ling asystował Darwinowi Lomme z prawej strony pola karnego i dośrodkowaniem pokonał kubańskiego bramkarza i wyrównał wynik 1:0.

odpowiednio, Nathaniela Mendeza Linga Ponownie spróbował zdobyć bramkę po otrzymaniu piłki z prawej strony i po zaznaczeniu obrońcy posłał strzał, który wylądował w rękach bramkarza drużyny przeciwnej.

Kuba był bliski wyrównania w 60. minucie Po rzucie rożnym piłka dotarła przed pole karne i wyskoczyła Jasnier Mattos potężnym strzałem, ale bramkarz Nicholas Hagen przeleciał nad nim i uderzył piłkę w rzucie rożnym.

W końcowej fazie meczu Gwatemala była bliska podwyższenia wyniku. najpierw spróbuj wina Darwina Główka w polu karnym, ale Arosarina uderzył piłkę. przy następnej okazji, Cezara Archila Oddał strzał zza pola karnego, ale ponownie bramkarz odpowiedział prawidłowo.

Dzięki temu zwycięstwu Gwatemala dodaje trzy punkty i zajmuje pierwsze miejsce w grupie D. Następny mecz rozegrają w sobotę 1 lipca z Kanadą.