21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Javier Aguirre, na 99% trener Meksyku;  Oczekują, że Jimmy złoży rezygnację, a Duilio Davino odejdzie – Fox Sports

Javier Aguirre, na 99% trener Meksyku; Oczekują, że Jimmy złoży rezygnację, a Duilio Davino odejdzie – Fox Sports

Wszystko wskazuje na to, że to tylko kwestia czasu, zanim to nastąpi Javier Aguirre nowym trenerem reprezentacji MeksykuBędzie to jego trzeci etap w roli trenera reprezentacji i być może trzeci Puchar Świata. W tę środę o godz Ostatnie słowoDetale Jak przebiega przybycie Vasco do Treya? I co stanie się z Jaime Lozanoczłowiek, który do tej pory pozostaje odpowiedzialny za majora.

Po Porażka w Copa America 2024ponieważ nie osiągnięto żadnego postępu od fazy grupowej, kiedy menedżerowie jako cel postawili półfinały, wersje ok Możliwe odejście Jaime LozanoPotwierdził to Fernando Cevallos w LUP.

Nie przestawaj widzieć | Jesus Martinez nazywa pozostawienie Bielsy „wielkim błędem”: „Mieliśmy go, on chciał przejść do reprezentacji”

Javier Aguirre w reprezentacji Meksyku. Tak się sprawy mają

Ujawnił to nasz kolega Cevallos Obecny status Vasco Aguirrez – Wystarczy, że podpiszesz. Zostać Świetne zagranie Juana Carlosa Rodrigueza na stanowisko Wysokiego Komisarza ds. Meksykańskiej Piłki Nożnej na Mistrzostwa Świata w 2026 r., skracając roczny proces Lozano.

„Javiera Aguirre można uznać za najlepszego meksykańskiego trenera w historii (…) Mówiłem, że od marca zawsze był zaufanym człowiekiem Juana Carlosa Rodrigueza i dzisiaj mogę państwu na podstawie posiadanych informacji powiedzieć, że Javier Aguirre jest na 99% gotowy na objęcie funkcji nowego trenera reprezentacji MeksykuPraktycznie brakuje tylko podpisania i uzgodnienia kilku rzeczy.– Powiedział w ostatnim słowie.

Nie zapłacą odszkodowania za Jaime Lozano w reprezentacji Meksyku

Według Vera Cevallosa Meksykańska Federacja Piłki Nożnej będzie czekać do oficjalnego zakończenia turnieju Puchar Ameryki W tę niedzielę jednak udział El Tri zakończył się znacznie wcześniej Dziękuję Jaime’owi Lozanoza który nie zostanie wypłacone żadne rozliczenie „Nieosiągnięcie wyników” określone w Twojej umowie.

READ  Cruz Azul składa ofertę Jorge Sanchezowi

Jimmy Lozano miał chorobę W Twojej umowie Jej ciągłość została uzależniona od wyników w Copa America. Turniej zakończy się w niedzielę i poniedziałek Związek nie złamie umowy i nie dojdzie do ugody„To coś, za co właściciele bardzo wyraźnie powiedzieli, że nie chcą ponownie płacić, jak to miało miejsce w przypadku Diego Coca”.To jest do wyjaśnienia.

Duilio Davino zostanie wyrzucony z kadry narodowej

Zmiany nie obejmą jednak tylko trójkolorowej ławki rezerwowych Duilio Davino zostanie wykluczony z funkcji kapitana drużyn narodowychstwierdził Fernando Cevallos.

Co więcej, zostało to udowodnione Menedżerowie zaoferują stanowisko Jaime’owi Lozano Wewnątrz konstrukcji Mógłby zostać asystentem Javiera AguirreUważają jednak, że jest to mało prawdopodobne ze względu na utratę wiarygodności, jeśli po roku prowadzenia drużyny narodowej pozostanie zastępcą Vasco.

Prawdopodobnie zostanie Ci zaoferowane stanowiskoChcieli ciągłości, a częścią projektu była kontynuacja Jimmy’ego. Teraz, Problem w tym, że Lozano akceptuje bycie asystentem I przestań być trenerem. Dla mnie znalezienie Lozano na asystenta jest argumentem, aby powiedzieć: próbowaliśmy kontynuować projekt, ale on się nie zgodził.Wyjaśnił w ostatnim słowie.