6 października, 2024

Monterrey wygrywa po rzutach karnych z Ameryką i zdobywa trzeci tytuł

W ekscytującej definicji rzutów karnych Rayadas pokonał Team America i został królem Liga MX Femenil.

monterrey – w dramatycznym finale, Plan Przyszedł od tyłu, aby zdobyć tytuł Turniej finałowy 2024 Podrzędny Meksykańska Liga Kobiet Po zwycięstwie 4:3 w rzutach karnych Amerykapo remisie 2:2 w dwumeczu w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry w rewanżowym meczu rozegranym na stadionie BBVA, w którym zdobyli trzeci tytuł w swojej historii.

To był dobry początek dla gospodarzy, ponieważ parli do przodu, szukając przewagi i mieli ataki, ale nie było żadnego realnego zagrożenia, ponieważ goście szukali wyrównania.

pomimo Plan W pierwszych chwilach wydawało się lepiej, Ameryka Wykorzystując pierwszą, musiał później objąć prowadzenie na tablicy wyników Sara LoperPrzyjął piłkę, wszedł w pole pomiędzy linią obrony i prawym skrzydłem dośrodkował w stronę bramkarza Pamela Tajonar Popełnił błąd, piłka wpadła mu pod pachę i wpadła do siatki, już w 9. minucie było 1:0.

Po zobaczeniu siebie na tablicy wyników, gospodarze próbowali odpowiedzieć, Nicole Perez Miał bezkonkurencyjny wybór, gdyż odbił się od bramkarza Alejandry Velasco i upadł na nogi. Nie przyniosło to skutku i gol był sam, ale ten posłał piłkę nad poprzeczką.

Wytrwałość opłaciła się New Lionowi faktem, że była to prawda Krystyna Burkenrode Posłał dośrodkowanie z prawej strony, które kontrolował w polu karnym Jermaine Ciopocinoy Bezlitośnie posłał dośrodkowanie i w 25. minucie podwyższył wynik na 1:1.

Stołeczna drużyna zareagowała i stworzyła ataki, jednak nie potrafiła wykorzystać swoich szans, dlatego w rewanżu utrzymano równość.

Plan Chciał obalić wynik i już miał to osiągnąć, kiedy Ana Lucia Martinez Przyjął piłkę z lewej strony, skąd oddał strzał, jednak piłka minęła bramkę przeciwnika.

READ  Mecze dnia: Seattle Sounders vs Pumas, finał Ligi Conchampion na żywo 2022: wynik na żywo online

Rebeka Bernal Gospodarze mieli kolejną okazję po strzale, ale nie udało się. Goście również stworzyli sobie okazje, ale były one nieskuteczne, więc mecz pozostał remisowy.

W końcowym etapie decydująca była miejscowa ludność i Annę Casey Położył sprawę na swoim polu karnym, mecz wymagał interwencji VAR-u i zapadł rzut karny, który został przyznany Rebeka Bernal Po 96 latach wynik wyniósł 2:1 i nałożono rzuty karne, w których lokalna drużyna wygrała 4:3 i zdobyła tytuł.