28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mecze dnia: Seattle Sounders vs Pumas, finał Ligi Conchampion na żywo 2022: wynik na żywo online

Minimum 94 | Zwycięstwo Seattle Sounders zakończyło się przejechaniem przez Pumy, kończąc 16 lat dominacji Meksyku w tych rozgrywkach.

90 minut | Wbrew pozorom Seattle jest nieugięte i chce strzelić czwartego gola, aby zadowolić kibiców. Ral Ruedaz wchodzi jako rezerwowy i spada na trybuny z owacją na stojąco dla peruwiańskiego napastnika.

Minimum 87 | Gooooooooooooooo Seattle. Zabójcza bramka padła po świetnej obronie Talavery, ale przybył Lodeiro, aby odbić dobicie i to wszystko dla Pumy.

Minimum 84 | Miejscowi gracze już zaczynają zabijać czas, oskarżani o dolegliwości mięśniowe i wygląda na to, że zakończy się to cennym zwycięstwem MLS.

Minimum 80 | GOOOOOOOOOOOOO Z SEATLE. Amerykanie bardzo dobrze kontratakują, a Rall Ruedas kończy strzałem, który wydaje się pogrzebać wszystkie marzenia Pumy.

Minimum 80 | Andrs Lillini prosi swoich graczy o włożenie większego wysiłku, ale jak dotąd wszyscy uczestnicy Pumy nie mają pojęcia.

Minimum 77 | Morris wykonał niski serwis w polu karnym, ale zanim piłka dotarła do Ruedaz, Palermo Ortiz wykonał rzut rożny.

Minimum 74 | Pumy szukają kontrataku z pełną prędkością, ale bez celności w podawaniu, szybko dostarczają piłkę i zostało 15 minut na wyrównanie.

72 minuty | Corozo próbuje zająć pozycje w okolicy, ale amerykańska obrona już o tym wie i odrzuca wszelkie próby ekwadorskiego pomocnika.

Min 69 | Talavera fauluje na początku i oddaje piłkę Roldnowi, ale od razu ratuje swój błąd dzięki doskonałej szansie, która kończy się rzutem rożnym.

Min. 67 | Pumas próbuje dośrodkować w pole karne, ale lokalna obrona nalega na odrzucenie wszystkich podejść drużyny ligowej.

Minimum 64 | Niezwykłe podanie Corozo i Diogo kończy się samotnie, ale trafia na środek bramki, a Frei zapobiega upadkowi meksykańskiego wyrównującego. Już zaczynał odczuwać niebezpieczeństwo w bramce.

60 minut | Dinenno wykonuje rzut wolny i próbuje zwiesić go z rogu, ale ten po prostu mija bramkę i Seattle zostaje uratowane przed remisem.

READ  Potencjalne wyrównanie Ameryki vs. Atletico de San Luis na stadionie Azteca

Min 57 | Corozo próbuje uciec z pełną prędkością, ale zostaje złapany, daje Pumie niebezpieczną grę w piłkę, ale nie udaje im się wykorzystać, a strzał trafia w barierę.

55 minut | Amerykanie wiedzą, że przyszłość jest w ich rękach i dlatego kontrolują piłkę, zapobiegając zbytniemu zbliżeniu się Pumy i narażając ich na niebezpieczeństwo.

Minimum 52 | Drużyna League nie może się dogadać i nadal nie może zbliżyć się do bramki Freia w naprawdę niebezpiecznych warunkach gry, które zbliżają ich do remisu.

Minimum 48 | Chispa Velarde rzuca pięścią w twarz i prawie wymachuje z boiska, już rozgrzewa całą ławkę UNAM na każdą ewentualność.

Minimum 46 | Gwizdek zaczyna się w drugiej połowie, a Puma jest 45 minut od zakończenia dominacji meksykańskiej w Concacampion, choć nadal jest w ich rękach, aby ją kontynuować.

Minimum 45 + 3 | Pumy wiedzą, że muszą wiosłować od tyłu i iść do przodu, ale wszystkich 11 graczy z Seattle jest na swoim boisku i nie pozwala, by piłka trafiła do napastników.

Seattle Sounders vs Pumas, finał Pucharu Konfederacji 2022 na żywo: wyniki na żywo online

45 minut | Goooooooooooooooooal z Seattle. Rall Ruedas strzela w środek pola, a odbicie w obronie uniwersyteckiej posyła piłkę w tył siatki i wykorzystuje Soundersów w ostatnim tchnieniu pierwszej połowy.

Minimum 44 | Pumy przegrywają najczystszą grę w grze po odbiciu się z rzutu wolnego, ponieważ bramkarz Frei błyszczy świetną obroną i ostatecznie ratuje swoją drużynę.

Minimum 42 | Zawodnicy MLS nie mogą podejść zbyt blisko i oddawać dalekich strzałów, które nie naraziły gola Alfredo Talavery na kłopoty.

Minimum 40 | Drużyna uniwersytecka wciąż szuka sposobu, aby otworzyć obronę Seattle, ale miejscowi za bardzo zbliżają się do wszystkiego za nimi i nie pozwalają im zbliżyć się do bramki Freya.

Minimum 37 | Seattle zaczyna wywierać presję na Pumy i zmusza Talaverę do szukania długiej piłki.

Minimum 34 | Leo Lopez stał się drugim ostrzeżeniem w meczu po mocnym szturchaniu Roldena w pomocy.

READ  Decyzja w sprawie Uríasa kończy się niepowodzeniem na korzyść Dodgersów

Minimum 32 | Pumas nadal nalega na atakowanie, a Corozo przegrywa jeden na jednego z Freiem, gdy próbuje lobem minąć bramkę.

Minimum 28 | Denino odbiera piłkę w okolicy i próbuje odwrócić się i strzelać, ale piłka jest osłonięta przez obronę, a Amerykanie są z dala od niebezpieczeństwa Ligi.

Minimum 25 | Muir został faulowany przez Lopeza i nadal leży na boisku, bardzo boli jedno kolano i chce zobaczyć, czy to druga przymusowa zmiana dla Seattle Sounders.

Minimum 22 | Zespół z Seattle jest już właścicielem piłki i teraz szuka zespołu, ale z niedokładnym centrum wędrującym po okolicy bez stwarzania zagrożenia.

Minimum 20 | Ral Ruidaz nadal jest tym, który szuka miejscowej drużyny, a teraz bierze piłkę, tnie ją i strzela skutecznie, ale Talavera dobrze biega po swojej linii bramkowej i wciąż próbuje Peru.

Minimum 19 | Pumas próbuje otworzyć wynik rzutem rożnym, ale bramkarz Frei wychodzi bardzo dobrze i trzyma piłkę, by zablokować rzut kolegium.

16 minut | Świetna pozycja na pojawienie się Ruedíaza, ale peruwiański napastnik kończy bez większej siły i trafia w ręce Alfredo Talavery, który bez problemów trzyma piłkę.

Minimum 14 | Soundersi już próbują zaatakować, ale Ral Ruidaz popełnił błąd w okolicy i przewaga Amerykanów została skrócona.

Minimum 11 | mowić. Nuhu Tolo nie jest w stanie kontynuować meczu i zostaje zastąpiony przez Clean Roe. Poważny cios dla miasta Seattle na początku tej głównej gry.

Minimum 9 | Złe wieści lokalnie. Nuhu rzuca się na trawę i wygląda na to, że nie będzie w stanie kontynuować meczu po mocnym błędzie Galindo kilka minut temu.

Minimum 9 | Leo Lopez i Muir mają trudną konfrontację w środku pola, a Al-Safer natychmiast prosi o pomoc w ocenie obu graczy.

Minimum 7 | Galindo popełnia fatalny błąd na Nohu na skrzydle i staje się pierwszą kartą meczu dopiero w pierwszych minutach meczu.

READ  Były kapitan Paris Saint-Germain domaga się „szacunku” dla Keylora i stawia go wśród najlepszych w historii PSG
Seattle Sounders vs Pumas, finał Pucharu Konfederacji 2022 na żywo: wyniki na żywo online

Min 5 | Drużyna meksykańska jest tą, która chce skorzystać na początku meczu, ale zespół Sounders spóźnia się, aby zapobiec stwarzaniu niebezpieczeństwa przez przybyszów.

Minimum 3 | Juan Ignacio Denino jest tym, który szuka pierwszego zagrania w ataku Pumy, ale Seattle daje mu podwójną ocenę i bez trudu kradnie piłkę.

Minimum 1 | ARRAAAAAAAAACAAAAAAAAAAAAAAAAA Pierwszymi, którzy zdobyli piłkę, są Pumy, które rzucają długą piłkę, która nie znajduje napastników.

Seattle Sounders vs Pumas, finał Pucharu Konfederacji 2022 na żywo: wyniki na żywo online

Cóż, świętowanie przedmeczowe już się rozpoczęło i jesteśmy już kilka minut po meczu ze wszystkim i DJ-em na środku boiska. GOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Rayados, ostatni bohater

Aktualnymi mistrzami tego turnieju są Rayados de Monterrey, który pokonał Amerykę Pojechać na ostatnie Klubowe Mistrzostwa Świata, gdzie nie wypadli dobrze.

Maksymalna koncentracja Tala

Alfred Talavera, przywódca Pum, kilka minut temu wyszedł na rozgrzewkę i zrobił to z pełną koncentracją. Szukać nowego mistrzostwa w dłoni.

(Zdjęcie: Imago7)

Miejscowy waży swój dom

Jest z tego dobrze znany Kibice Sounders są najgłośniejszymi fanami Major League Soccer, więc przybywają na stadion, Gdzie chcą zdobyć tytuł Conchampiona.

Czysta elegancja w budynku

W prawdziwym stylu NFL, Gracze Seattle Sounders przybyli na boisko w swoich najlepszych ubraniach Zbliżamy się do startu.

Potwierdź wyrównanie Pumy

Andrs Lillini zapowiedział już jedenasty start tej gry i idzie w parze z: Talavera, Freire, Ortiz, Galindo, Velarde, lvarez, Meritao, López, Dinenno, Corozo, Diogo.

Potwierdzono skład Seattle Sounders

Drużyna MLS ujawniła już swój jedenasty start w turnieju i zaczyna od: Frei, Arreaga, Tolo, Mior, Roldan, Ruidiaz, Lodeiro, Rusnak, Morris, Roldan i Gomez.

Joyo również znajduje się w Seattle

Nikt nie chce przegapić tej gry w Stanach Zjednoczonych i Nawet Goyo, oficjalna maskotka Pumy, przebywa w pobliżu stadionu Wmieszać się w tłum.

Seattle Sounders vs Pumas, finał Pucharu Konfederacji 2022 na żywo: wyniki na żywo online

(Zdjęcie: Imago7)

Nie ma dla nikogo korzyści

Chociaż Pumy kontrolowały znaczną część pierwszego meczu przeciwko Sounderom, W końcu przegrali 2:0, przewagę jaką mieli na zegarze i zremisowali serię dwoma bramkami dla każdej strony

Szatnia gotowa

Została nam nieco ponad godzina do rozpoczęcia meczu i Tak wygląda garderoba Pumy, gotowa na przyjęcie wszystkich graczy, którzy będą dziś wieczorem walczyć o trofeum.

Seattle Sounders vs Pumas, finał Pucharu Konfederacji 2022 na żywo: wyniki na żywo online

(Zdjęcie: @TheChampions)

Stawką jest dominacja Meksyku

Drużyny Liga MX zdominowały ten turniej od 2005 roku, co ciekawe, kiedy Pumas spadła do Saprisa Kostaryka, więc hegemonia dziś ponownie w rękach mieszkańców stolicy.

Fani Pumy wyruszają w podróż

Pomimo dużej odległości między Mexico City a Seattle, Fani ligi są w Stanach Zjednoczonych, aby wspierać swoich graczy W tej kluczowej grze.

Witam, dobry wieczór i witam. W najbliższą środę mamy randkę z historią, bo Pumy UNAM zmierzą się z Seattle Sounders w wielkim finale Ligi Mistrzów CONCACAF.

drużyna Andrs Lillini ma intensywny tydzień, w którym odbywa się cały semestr, Najpierw dzisiaj przeciwko Major League Soccer, a potem w ten weekend w barażach przeciwko Chivas.

Gra rozpoczyna się o 21:00 z Seattle w stanie Waszyngton, a tutaj opowiemy Ci wszystko, co dzieje się przed, w trakcie i po spotkaniu z bohaterem Od edycji Concachampions 2022.