3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Moneta pamiątkowa o wartości 5 milionów peso w 2023 roku ze względu na błąd „odcisku palca”.

Moneta pamiątkowa o wartości 5 milionów peso w 2023 roku ze względu na błąd „odcisku palca”.

Wpisałem
trendy
On

W ostatnich latach rośnie liczba sprzedaży monet i banknotów na platformach cyfrowych i w Internecie, a coraz więcej osób oferuje swoje kopie za pośrednictwem tego medium. Tak jest w tym przypadku Pamiątkowa moneta Który Warte 5 milionów peso w 2023 przez błąd Do odcisk palca. Tutaj szczegółowo wyjaśniamy, co to oznacza i dlaczego ta wada czyni go tak cennym.

że to Pamiątkowa moneta 1 peso jest oferowane na platformach internetowych i cyfrowych w 5 milionów peso w 2023 Ponieważ sprzedawca potwierdza, że ​​go ma błąd Do odcisk palca. Jeśli uważnie przyjrzysz się zdjęciom udostępnionym przez użytkownika, zauważysz, że na pikonii znajduje się odcisk ludzkiego palca. Dlatego sprzedawca twierdzi, że jest on unikatowy, gdyż wskazuje, że wada ta wystąpiła w momencie jego wybicia.

Sprzedawca to potwierdza Pamiątkowa moneta Który Warte 5 milionów W 2023 On to ma błąd Powstał, gdy osoba odpowiedzialna za produkcję części przypadkowo umieściła własne części odcisk palca Na egzemplarzu i następnie kontynuowano proces produkcyjny, jednak nadruk pozostał i nie dało się go poprawić.W momencie wejścia do obiegu miał już tę wadę, która czyniła go wyjątkowym i odmiennym od pozostałych.

Jest to moneta okolicznościowa o wartości 5 milionów peso w 2023 roku ze względu na błąd „odcisku palca”.

the Pamiątkowa moneta Który Warte 5 milionów Do Peso W 2023 Na platformach cyfrowych i w Internecie błąd Do odcisk palca Należy do rodziny C. Ma średnicę 21,0 mm, waży 3,95 grama, ma gładką krawędź i został wprowadzony do obiegu przez Bank Meksyku (Banxico) 1 stycznia 1996 r. Jego środkowa część wykonana jest z brązu . – Aluminium, natomiast otaczający go pierścień wykonany jest ze stopu stali nierdzewnej.

the Pamiątkowa moneta Jest to oferowane na platformach cyfrowych i internetowych 5 milionów peso w 2023 przez błąd Do odcisk palca Cyfrowy Na awersie widnieje tarcza narodowa z napisem „Meksykańskie Stany Zjednoczone”, tworząca górne półkole, natomiast na rewersie znajduje się stylizowany wzór pieczęci Sunstone’s Radiance oraz nominał 1 peso i rok waluty.

READ  viral | La historia de la mujer que dio a luz en un lujoso auto Tesla que fue captada en la Quinta Avenida de Nueva York | redes sociales | Estados Unidos direcciones | nnda nnrt | cuentos

Chociaż Pamiątkowa moneta Który Warte 5 milionów peso w 2023 Jest oferowany w tej cenie ze względu na rzekomy błąd „odcisku palca”, prawda jest taka, że ​​tej informacji nie można zweryfikować, a tym bardziej na platformach cyfrowych, więc może to być oszustwo, a nawet jeśli informacja jest dokładna, to jest taka wada, ponieważ w żaden sposób nie czyni to oferty pieniężną 5 milionów Z peso. Żaden kolekcjoner nie kupi tego egzemplarza za wygórowaną sumę, więc nie dajcie się zwieść.

On podąża Bi-Herald W Wiadomościach Google kliknij Kliknij tutaj.