28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Modlitwa z prośbą o zdrowie i pomyślność dla rodziców

Modlitwa z prośbą o zdrowie i pomyślność dla rodziców

Gdy człowiek opuszcza dzieciństwo i porzuca okres dojrzewania, aby w końcu stać się dorosłymTo naturalne, że większą wagę przywiązuje się do opieki i dobrego samopoczucia rodziców.

Ci bliscy, którzy stają się pierwszym wsparciem dla swoich dzieci od chwili narodzin, aż do niemal ostatniego dnia ich życia, mimo upływu lat i pojawienia się w rodzinie nowych członków jako wnuki, bracia czy córki. Prawo, Przez większą część swoich lat będą starali się być oparciem dla swoich wnuków.

W tym sensie, To normalne, że dzieci martwią się o swoich rodziców, zwłaszcza jeśli chodzi o ich zdrowie. Że z biegiem lat możesz rozwinąć tę lub inną chorobę ze względu na prowadzony styl życia.

powiązane tematy

(Może Cię zainteresować: Modlitwa do Świętego Rafała z prośbą o uzdrowienie z chorób.)

Wiele osób decyduje się na poszukiwanie wszelkiego rodzaju alternatyw w celu ochrony i zapewnienia sobie dobrego samopoczucia fizycznego. Wśród nich jest modlitwa, która jest nawykiem o wielkim znaczeniu i znaczeniu dla tych, którzy wierzą w duchowość.

W kontekście religijnym modlitwa może przyczynić się do uspokojenia i być latarnią nadziei i pocieszenia. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, to jest to modlitwa, która może Ci pomóc w trudnych chwilach, jak podaje portal „Modlitwa o Cud”.

Proszę o zdrowie i pomyślność dla rodziców

Ukochany Bóg Dziś stoję przed Tobą z sercem przepełnionym wdzięcznością, aby podziękować Ci za moich wspaniałych Rodziców.Bo zawsze znajdowałam w nich uściski pełne życzliwości i słowa pełne doświadczenia i mądrości, a dzięki nim poznawałam znaczenie czystej miłości i bezinteresowności.

(Kontynuuj czytanie: Modlitwa do Dziewicy Miłosierdzia: co to oznacza i o jakie błogosławieństwa prosimy?)

Panie, dzisiaj wznoszę tę modlitwę, prosząc Cię, abyś się nimi zaopiekował, bo oni zawsze będą Cię potrzebować. Proszę Cię, abyś był jak świeża woda w ich życiu, Proszę, przywróć ich ciała, napełnij zdrowiem i pozwól im żyć wśród nas przez wiele lat.

READ  To prototyp samochodu zdolnego do poruszania się na wysokości

Daj im siłę ducha i otocz swoją łaską i błogosławieństwem, aby mogli nadal dzielić się ze swoimi dziećmi przez wiele lat i bez względu na wiek.

Podaruj im chwile radości i szczęścia Ulecz rany, które lata spowodowały w twojej duszy i sercu; Proszę, drogi Boże, aby zawsze wysłuchał wszystkich Twoich modlitw.

Ojcze Niebieski, proszę Cię również, abyś służył mi i mojej rodzinie łaską wdzięcznego serca, które może ich kochać bez ograniczeń, Musimy być cierpliwi, aby zrozumieć ich prośby i obawy, a także aby nasze ręce były dla nich wsparciem i schronieniem.

(Przeczytaj także: Potężna modlitwa o ochronę i błogosławieństwo dzieci).

Pomóż im nigdy nie czuć się samotnymi w duszy, a jeśli z jakiegoś powodu nie możemy być z nimi fizycznie, Spraw, aby płomień naszej miłości był tak intensywny i prawdziwy, aby mogli go poczuć nawet na odległość.

Panie, błagam Cię, okryj moich rodziców płaszczem swojej miłości i dobroci, aby poczuli się szczęśliwi, żywi i pełni Ciebie. I obdarz nas życiem, miłością i dobrocią, abyśmy mogli powrócić z głębi naszych dusz wszystkie cudowne chwile, które zapisały się w naszej istocie, jako niezatarty znak, który pozostanie na zawsze, Amen.

Modlitwa do Świętego Judy Tadeusza o sytuacje niemożliwe i beznadziejne

Natalia Gomez Parra

Edytuj zakres cyfrowy

czas

Więcej wiadomości