27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MIUI 12.5 Enhanced Edition jest nadal rozwijany, aby dotrzeć do większej liczby urządzeń – Xiaomi News

Po przybyciu do Xiaomi Mi 10 kilka dni temu, Xiaomi zaczęło się rozprzestrzeniać Ulepszona wersja MIUI 12.5 na innym ze swoich smartfonów. tym razem To Xiaomi Mi 11 Ultra, uzyskując w ten sposób dużą liczbę ulepszeń.

W sobie , Xiaomi Mi 11 Ultra rozpoczął aktualizację z europejskim ROM MIUI (Unia Europejska lub znany również jako Europejski Obszar Gospodarczy), jest to aktualizacja fazy «stabilna wersja beta«To jest wersja Mój pilot. Oznacza to, że jeśli aktualizacja nie wprowadzi poważnych błędów, zostanie udostępniona publicznie w ciągu kilku najbliższych dni lub najpóźniej w kolejnych tygodniach.

Szczegółowo mamy do czynienia z aktualizacją V12.5.10.0.RKAEUXM, która zajmuje obszar 3,2 GB i niesie ze sobą ważne wiadomości, takie jak przechowywanie płynów, poprawa stopnia rozdrobnienia lub pamięć atomowa, system, który jest w stanie nadawać priorytet niektórym zadaniom, aby zwolnić użycie procesora i pamięci RAM.

Inne urządzenia, które również zostaną zaktualizowane do wersji MIUI 12.5 Enhanced Edition

Po pierwszym przybyciu na POCO F3, Xiaomi Mi 10T, Mi 10T Pro, Mi 10, a teraz Mi 11 Ultra, firma ma również wprowadzić wersję rozszerzoną MIUI 12.5 w następujących modelach:

  • Xiaomi Mi 11 i Xiaomi Mi 11i
  • Xiaomi Mi 11X Pro i Xiaomi Mi 11X
  • Xiaomi Mi 10 Pro i Xiaomi Mi 10
  • POCO F2 Pro
  • Poco F3 GT

Co więcej, jak to miało miejsce w Chinach, Globalna edycja rozszerzona MIUI 12.5 prawdopodobnie dotrze również do średniej klasy Xiaomi, zwłaszcza w odniesieniu do poprawek błędów oferowanych przez MIUI 12.5.

READ  Powiększ | Kroki, aby aktywować funkcję automatycznego tłumaczenia w rozmowach wideo | ZABAWA SPORTOWA