18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Miłość do Villarreal dociera do Polski

Miłość do Villarreal dociera do Polski

Reprezentant Polski Robert Kopza jest fanem Yellow Submarine od 2008 roku.

Robert Kopza jest fanem Crooked mieszkającym w Radomiu. Zaczął śledzić Villarreal po Euro 2008, a gdy miał 11 lat, zauważył Captavilę, Sennę i Cazorlę, zawodników, którzy byli mistrzami Europy z reprezentacją Hiszpanii. Mówi, że od tego czasu zakochał się w klubie i dzięki tym zawodnikom zaczął śledzić drużynę.

W 2018 roku spełnił swoje marzenie: odwiedził Stadion Ceramiczny. Nie był to najlepszy mecz, bo Villarreal przegrał 1:2 z Deportivo Alaves, ale mimo to miał niezapomniane wrażenia. Dostał również szansę kibicowania drużynie w tym sezonie w meczu Ligi Konferencyjnej przeciwko Leg Poznań w Polsce. Jego marzeniem jest wrócić w tym roku i odwiedzić nowe Estadio de la Cerámica.

Dla Roberta Marcos Senna to prawdziwy lider i legenda klubu, ale przyznaje, że jego idolem zawsze był Giuseppe Rossi i wyjaśnia, że ​​on też miał wiele kontuzji kolana, więc był dla niego inspiracją. Przypomina jego wczesne lata jako Kurokut. „Wszyscy pamiętają świąteczne wideo z 2010 roku z Giuseppe Rossim, Santi Cazorlą, Gonzalo Rodriguezem, Joanem Capevillą i Diego Lopezem” – mówi Robert. Przyznał też, że jego najlepsze wspomnienie jako żółtego kibica to finał w Gdańsku, bo choć nie miał biletu na mecz na żywo, to miał okazję poczuć atmosferę w Polsce i poznać kolejnych Krokudów.

Robert jest bardzo szczęśliwy i dumny z tego, że jest kibicem Villarreal w Polsce, dlatego jest głównym administratorem facebookowej grupy „Villarreal CF Polska”, gdzie zbudował około 50-osobową społeczność. Jego marzeniem jest dalsze powiększanie społeczności fanów w Polsce, dlatego swoją pierwszą koszulkę Villarreal przekazał „Kanasowi Sportowemu”, największemu polskiemu kanałowi sportowemu na YouTube. Zawody. W ten sposób uczynić klub bardziej widocznym i popularnym w kraju.

Z Villarreal CF opowiadamy historie największych międzynarodowych fanów łodzi podwodnych w serii „Żółtych dookoła świata”.

READ  19-29. Argentyna zaczęła od wyraźnej porażki