3 maja, 2024

Meksyk spadł o trzy miejsca w rankingach FIFA, przesuwając się z 12. na 15. miejsce

the Reprezentacja Meksyku Listopadowe starcie FIFA było chaotyczne Honduras W ćwierćfinale Liga Narodów CONCACAFPoza tym szukali bezpośredniego podania do Copa America 2024Chociaż udało się to osiągnąć, te… Jaimego Lozano Walczyli przez 210 minut i ostatecznie objęli prowadzenie po rzutach karnych.

W pierwszym meczu przegrali z nimi 2:0 HondurasW Vuelcie na stadionie Azteca zremisowali w 90. i 10. minucie po bramce… Edsona AlvarezaW dogrywce nie udało im się rozstrzygnąć remisu, a w rzutach karnych Anioł Malagon Obronił rzut karny i awansował do ćwierćfinału Liga Narodów I dostali przepustkę Puchar Amerykiale oba wyniki będą miały wpływ na ocenę Tricolor w FIFA.

To będzie czwartek, kiedy FIFA Nowy układ drużyn zostanie ujawniony po międzynarodowej randce w listopadzie przyszłego roku, ale hiszpański dziennikarz znany jako MisterChip ujawnił pozycje za pośrednictwem swojego konta Jimmy’ego Lozano.

the Reprezentacja Meksyku Spadła na 15. miejsce, co oznacza, że ​​straciła trzy miejsca w porównaniu do poprzedniego zestawienia, w którym zajmowała 12. miejsce, zaczynając odsuwać się od pierwszej dziesiątki najlepszych drużyn świata.

Jimmy Lozano w meczu z Hondurasem

Głównym konkurentem Meksyk W CONCACAF-ie, Zjednoczone państwozajmą w nowym rankingu 13. miejsce, a więc o dwa stopnie nad trójkolorową drużyną, bo w serii z Trynidadem i Tobago pokonali w dwumeczu 5:1 i zakwalifikowali się do Copa America i ćwierćfinału Ligi Narodów .