3 maja, 2024

Meksyk przytłacza Portoryko i awansuje do ćwierćfinału Primandeal Sub-20

Nie było ludzkiej mocy, która mogłaby z wyborem Azteka, który zdobył władzę 6-0 do Portoryko W 1/8 finału Mistrzostwa Świata FIFA U-20stając się najlepszym zawodnikiem turnieju i robiąc kolejny krok w kierunku Pucharu Świata w tej kategorii oraz Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024.

Od początku do końca kieruje zespołem Luis Ernesto Perez. Reprezentacja Meksyku dominowała w posiadaniu piłki od początku gwizdka i choć trudno było ją odwrócić na tablicy wyników, bramka padła ostatecznie w 24. minucie, po świetnej indywidualnej grze wcześniej. Fidel Ambrez.

Sprawa zostaje otwarta, a cele nie mogą przestać spadać na drużynę Azteków. Torres strzelił drugiego gola przed przerwą, ale dogrywka okazała się prawdziwą imprezą. Lozano, Marsical, Violant i Hernandez Strzelił 6-0, co jest ekscytujące i stawia Meksyk w ćwierćfinale, gdzie W przyszłą środę zmierzy się z Gwatemalą. Jeśli wygrają ten mecz, Aztekowie zapewnią sobie bilet na Mistrzostwa Świata.

Odnawiają teraz „Tata” Martino | dyktando

koniec meczu | Meksyk 6-0 Portoryko

Min 78′ | Meksyk gol! Choi Hernandez strzela głową.

Min 71 | Piąty upadł! Isaiasowi Violante nie wybaczono w regionie.

Min 53 | Gol Mariscal Chava! Celny strzał z Mariscala 4-0.

48 minut | Meksyk gol! Esteban Lozano identyfikuje się w regionie.

22:30 | Rozpocznij drugą połowę

33 minuty | Juul dla Meksyku! Christian Torres zwiększa przewagę potężnym strzałem.

24 minuty | Joal z Meksyku! Świetne single grane przez Fidela Ambreza, aby otworzyć punktację.

20 minut | Meksyk dominuje w posiadaniu piłki, ale w San Pedro Sula wynik pozostaje 0:0.

21:30 | Mecz rozpoczyna się na Metropolitan Olympic Stadium w San Pedro Sula w Hondurasie! Postępuj zgodnie z najważniejszymi procedurami tutaj.

21:02 | W ten sposób drużyny wskakują na boisko!

The Meksyk Sub-20 W 1/8 finału zmierzy się z Portoryko Przed Mistrzostwami Świata W tej kategorii zespół Azteków pod wodzą Luisa Ernesto Pereza zajął pierwsze miejsce w swojej grupie, a tym samym uplasował się jako najlepszy kandydat do awansu do ćwierćfinału.

READ  Rafael Puente Jr. zaprezentuje jutro z Pumami. Twój podpis, tylko protokół

Nie ma marginesu błędu dla meksykańskiej drużyny, która musi zdobyć bilet do kolejnego etapu turnieju. Pamiętaj, że w tej kategorii będą klasyfikowane tylko drużyny, które dotrą do półfinałów Mistrzostw Świata. Jednak głównym celem jest: Paryż 2024Dwie drużyny grające w Wielkim Finale Mistrzostw Świata U-20 otrzymają bilet wstępu Szermierka olimpijska we Francji.

Może Cię zainteresować:

Reprezentacja Meksyku kobiet przegrała ze Stanami Zjednoczonymi

Portoryko zakwalifikowało się bezpośrednio do 1/8 finału, po wygraniu fazy grupowej ze swojego sektora, ale nadal dotarło z Znak ofiary przeciwko drużynie Azteków. Tylko niespodzianka może sprawić, że reprezentacja Portorykańczyków zlikwiduje Meksyk.

Godziny i miejsca śledzenia relacji na żywo

Nie przegap relacji na żywo z meczu U-20 między Meksykiem a Portoryko w niedzielę, 26 czerwca o godz 21:30Za pośrednictwem tej witryny.