3 maja, 2024

Meksyk pokonuje Niemcy i awansuje do ćwierćfinału Mistrzostw Świata Kobiet U-20

Po golu Villanuevy meksykańska drużyna Any Galindo zakwalifikowała się do następnej rundy Pucharu Świata.

The Reprezentacja Meksyku do lat 20 Odniósł zwycięstwo, którego potrzebował Niemcy I z celem Alexia Villanueva Awans do ćwierćfinału Kostaryka 2022 Mistrzostwa Świata1-0 na stadionie Alejandro Moreira Soto.

Meksyk Swój najlepszy występ dał w Mistrzostwa Świata, z futbolowym pazurem i dużą miłością do siebie; Pierwsza połowa pokazała świetny fizyczny pokaz, ale zabrakło mu ostatniego strzału, który zrobił w sequelu, chociaż walczył o utrzymanie wygranej. Drużyna kontynuuje mistrzostwo i pozostaje niepokonana z dwoma remisami i jednym zwycięstwem.

Zespół, który prowadzi Anna Galindo Pozbawił się wszystkich trosk, ponieważ wszedł do tej gry zdeterminowany, aby wygrać tak lub tak, a luźny, ofensywny futbol zaczął dawać mu wyniki po początkowym przerażeniu, jakie go sprawiło. Niemcyco szybko ustawia cel, którego broni broni Celeste Thorne.

w 9. minucie Meksyk Prawie otworzył wynik dośrodkowaniem z Natalia Molonpo luzie od Annette VasquezAle inwazja krzyżacka była doskonała.

The reprezentacja Meksyku To był dobry początek, mając specjalny mecz ofensywny z prawej strony, przeciwnik też był gotowy do szybkiego ataku. Po 30. minucie meksykańska drużyna dokonała zmiany w lepiej przygotowanych zagraniach.

Gra toczy się jeden na jednego, z Meksyk bardziej niebezpieczny w jego przybyciu; po 34 minutach, Niemcy Miał rękę w okolicy, po strzałach Meksykanów, ale jury odpuściło, gdy pojawiła się możliwość, że zacznie używać technologii VAR, która jest używana po raz pierwszy w Puchar Świata Kobiet U-20.

Podobnie jak w poprzednim meczu, Meksyk Nadal wykazywał brak siły, coś, co tym razem nie powinno przejść przez potrzebę zdobycia trzech punktów, aby przetrwać w poniżej 20. świat. Aztekowie ponieśli porażkę w ostatniej grze, a wiara w ich grę była najlepsza, bez szacunku dla konkurenta z największych światowych.

READ  Jak Bravas Parra dorastał w meksykańskim futbolu?

Druga połowa zintensyfikowała się, rzucając mu wyzwanie 0-0, co nie było właściwe Meksyk. Po 50. minucie bramkarz Celeste Thorne Dwa razy zrób zdjęcia Niemcy, który również chciał za wszelką cenę zdobyć bramkę i był w czołówce; Ale zespół Aztec pozostał niepokonany i jednocześnie starał się generować powyżej. Dostawa Meksykanów w końcu została nagrodzona, ponieważ z błędu, który został oskarżony przy lewym skrzydle, wyszła gra, która dała im 1:0 uczniom Anna Galindo. Środek obszaru zmierzał i opadał Alexia Villanuevaktóry w wieku 58′ nie wybaczył prawą ręką wsłał do środka.

Meksyk Swoją dominację zakończył jednak z punktacją Niemcy Podwoiłem wysiłki i poszedłem na remis. Przeciwnik kontrolował piłkę, ale drużyna szybko podwoiła się, gdy ją wygrała i w 75. minucie. Blanqui Cyrano Stracił świetną okazję do powiększenia wyniku, ponieważ nie był w stanie dobrze przyjąć piłki w środku po zagrywce Villanuevy.

Potrzebuję spokoju Meksyk, ponieważ na zdobycie biletu na kolejną rundę pozostało niewiele czasu; Nadszedł czas, aby obronić przewagę, z Europejczykami na czele. Ostatnie dziesięć minut było świetnym sprawdzianem defensywy i wszyscy zawodnicy ciężko walczyli; Ostatnia linia prowadzona przez Espino nie przepuściła niczego.

Meksyk Osiągnął swój cel: wygrać, nawet najsłabszymi zespołami, a już jest w kolejnym etapie Pucharu Świata.