2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksyk i Polska spotykają się w ósmym meczu

Meksyk i Polska spotykają się w ósmym meczu

Walka między Ochoą a Lewandowskim może oznaczać grę i podanie

Madryt, 21 listopada (Europe Press) –

Meksyk i Polska są głównymi pretendentami do 1/8 finału z grupy C mistrzostw świata w Katarze, razem z Argentyną, więc jeśli nie ma niespodzianki, obaj walczą o bilet na imprezę Katar 2022 w Doha, z hukiem. Meksyk jest zaangażowany między bramkarzem Ochoa i polskim napastnikiem Lewandowskim.

Na mistrzostwach świata, gdzie margines błędu jest niewielki, pierwszy mecz zazwyczaj przesądza o przyszłości drużyny. Ponadto, jeśli premier jest między dwoma wnioskodawcami, musi być spełniony. Pomijając niespodzianki w piłce nożnej, Arabia Saudyjska zajmie ostatnie miejsce, a pierwsza dwójka wyłoni się po starciu między Meksykiem a Polską oraz ich meczach z Argentyną.

Historia Meksyku na mundialu sięga bardzo daleko. Wiele występów, wiele gier i zwycięstw, ale nigdy nie wyszli poza 1/8 finału. Z drużyną pozbawioną tym razem wielkich nazwisk, marzą o tym, by „zakryć” Gerardo „Tada” Martino z Argentyny na ławce rezerwowych.

„Ta drużyna jest bardzo silna od bramek do wewnątrz i nie wiem, czy wyjście na zewnątrz czyni nas silniejszymi, ale będzie działać do wewnątrz” – powiedział Tata w okresie poprzedzającym walkę, mając nadzieję na wydostanie się z grupy . Najgorsza passa siedmiu mundialu bez przekroczenia ósmej bariery.

Polska jest nowicjuszem w mundialu. A z Robertem Lewandowskim jako flagą, jego błyszczącymi złotymi butami i zamiarem opuszczenia Rosji 2018 w złym nastroju, obecny napastnik FC Barcelony przybywa na spotkanie, na którym jeszcze nie zadebiutował jako strzelec mistrzostw świata.

Najlepsza nota z Polski wie, że stoi przed wielką szansą poprowadzenia swojego kraju do wielkiego osiągnięcia. Na poziomie osobistym jego wyzwaniem jest zdobycie pierwszego gola na Mistrzostwach Świata, ale wie, że za nim są inni koledzy z drużyny, gdzie mięśnie są z tyłu i próbują zwiększyć tempo. Jego „9” eksplodowało.

READ  Pablo González: Dziesięć dni bez rozmowy z zatrzymanym w Polsce hiszpańskim dziennikarzem: „Nie wiemy, przed czym powinien się bronić” | Hiszpania

Tak więc, na papierze, wielka walka to jeden z meksykańskich bramkarzy Guillermo Ochoa – który odegrał już dużą rolę w ważnych spotkaniach – przeciwko polskiemu napastnikowi. Kto wygra walkę, kto wie, czy pomoże drużynie w kolejnej rundzie z sankcją Arabii Saudyjskiej czekającej z Argentyny.

arkusz danych.

–Możliwe wyrównania.

Meksyk: Guillermo Ochoa; Jorge Sanchez, Cesar Montes, Hector Moreno, Jesus Gallardo; Luisa Chaveza, Edsona Alvareza, Hectora Herrerę; Hirving Lozano, Henry Martin i Alexis Vega.

Polska: Wojciech Szczęsny; Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Nicola Zalewski; Grzegorz Krychowiak, Szymon Żurkowski, Piotr Zieliński; Robert Lewandowski i Karol Świderski.

–Sędzia: Chris Beath (AUS).

–Stadion: Stadion 974.

–Czas: 17:00 czas półwyspowy/globalny cel podróży.