7 maja, 2024

Mecze dnia: Santos vs Lin: Podsumowanie, gole i najlepsze gry w meczu dziewiątego dnia turnieju inauguracyjnego 2022

Wynik końcowy: Santos 2-1 Lyon | Runda 9, otwarcie w 2022 Liga MX

przyjaciele jasna marka Bardzo dziękuję za oglądanie każdej minuty Dziewiątego dnia meczu otwarcia 2022 roku, Santos Laguna wyszedł z tyłu, by pokonać Club Leon na TSM Corona.

90 + 5′ | Święci 2-1 Lyon | Mecz dnia nr 9 Apertury 2022 dobiega końca, a Santos pozostaje niepokonany u siebie.

90′ | Święci 2-1 Lyon | Gwizdek postanawia dodać kolejne pięć minut na popełnienie.

85 '| Święci 2-1 Lyon | Podwójna korekta dla lokalnej drużyny, Eduardo Aguirre i Juan Bruneta odpadli z boiska; Leo Suarez i Aldo Lopez weszli w to samo.

80′ | Święci 2-1 Lyon | W ostatnich 10 minutach TSM Corona Warriors są silni u siebie i są bardzo bliscy dodania trzech kolejnych punktów, grając na własnym boisku.

70′ | Święci 2-1 Lyon | La Fiera chce zwiększyć moc, ale nie jest w stanie wpędzić Laguneros w kłopoty.

64 '| Święci 2-1 Lyon | Święci święci! Flex Torres ze strzałem głową daje Santosowi prowadzenie, piłka zatrzymująca jest dla miejscowych, a oni już wygrali ją na TSM Corona. Spektakl został zrecenzowany przez VAR i ocena jest uznawana za dobrą.

60′ | Święci 1-1 Lyon | Alternatywą dla miejscowych, wchodzi Harold Preciado, a Jair Gonzalez opuszcza boisko.

56′ | Święci 1-1 Lyon | Miejscowi są już lepsi w grze, to po tym, jak dłużej trzymali piłkę, a nawet zatrudnili bramkarza Rodolfo Cottę.

50′ | Święci 1-1 Lyon | Paul Bell popełnia śmiertelny faul poza obszarem i zostaje ostrzeżony. Niebezpieczna gra agoneros z ustalonego kawałka.

46′ | Święci 1-1 Lyon | Z wielkim wysiłkiem wznowiono w mieście interesy.

Święci kontra Lu

Liga MX 2022: Które mecze dnia 10 są transmitowane w telewizji Open, a które są transmitowane online?

• Pachuca kontra Lin | niedziela 19:05 | Claro i Claro Sports
READ  Fernando Hierro rezygnuje ze stanowiska i stawia reprezentację Meksyku w tarapatach

45 + 2′ | Święci 1-1 Lyon | Gwizdek zadecydował, że pierwsze 45 minut minęło i idziemy odpocząć z intensywnym wyrównaniem.

40′ | Święci 1-1 Lyon | Święci święci! Omar Campos perfekcyjnie podzielił piłkę i strzelił świetnego gola lewą nogą. Santos dobrze reaguje i bardzo szybko go powstrzymuje.

39 '| Święci 0-1 Lyon | Jose Even Rodriguez spóźnił się i pomalował na żółto szafir.

37 '| Święci 0-1 Lyon | Jowal Lane! Fidel Ambrez uderza go spoza obszaru lewej stopy i otwiera wynik poza domem. Meksykański pomocnik nie myśli o tym i mocnym niskim strzałem pokonuje bramkarza Laguny. Vieira uderza pierwsza.

35 '| Święci 0-0 Leon | Ostatnie dziesięć minut tej pierwszej części i tablica wyników wciąż nie poruszają się w Turynie.

28 '| Święci 0-0 Leon | Marcelo Correa strzelił pierwszego gola w meczu, ale prowadząca Bronita zablokowała Rodolfo Cottę, a bramka nie została uznana.

20 '| Święci 0-0 Leon | Dominacja jest wzajemna i obie drużyny są bardziej niebezpieczne w stałych fragmentach. W Turynie nie ma jeszcze jasności.

13 '| Święci 0-0 Leon | Francisco Brunetta robi lekkomyślny przegląd i też zostaje zaksięgowany. Jedna drużyna z każdej strony jest już pomalowana na żółto.

11 '| Święci 0-0 Leon | Osvaldo Rodriguez popełnia faul poza polem gry i staje się pierwszym graczem księgowanym w meczu.

03 '| Święci 0-0 Leon | La Vieira rozpoczął mecz z wielką intensywnością i sprawił, że Carlos Acevedo wzdrygnął się w siatce po strzale Rodrigo de Yorio, który trafił w słupek.

01 '| Święci 0-0 Leon | Rozległ się intrygujący gwizdek na rozpoczęcie meczu na datę nr 9 Apertury 2022, a piłka już toczy się po podłodze TSM Corona.

• Święci 3-2 Leon | Zamknięcie 2020
READ  Japonia w Mistrzostwach Świata w Katarze 2022, transmisja na żywo: wyniki na żywo i aktualności

• Chivas kontra Tygrysy | 13 września o 21:05

W jaki sposób oba zespoły osiągają zaangażowanie w Turynie?

Zespół Renato Paivy w serii czterech przegranych z rzędu. I choć strateg jest popierany, wie, że ważne jest, aby odnieść zwycięstwo, które pozwala mu być sentymentalnym emisariuszem. Z drugiej strony wojownicy pochodzą z upadku do wulkanu przeciwko tygrysom i mają nadzieję na powrót do swojej najlepszej wersji.

Witamy co minutę!

przyjaciele jasna marka Witamy w zobowiązaniu minuta po minucie dnia numer 9 na otwarcie 2022 roku, Santos Laguna wita Lyon w TSM Corona, co zapowiada się na dobry pojedynek piłkarski. Zobowiązanie rozpocznie się natychmiast o 19:00 (czasu w Meksyku).