3 maja, 2024

Mecze dnia: Necaxa vs Lynn: Podsumowanie, gole i najlepsze zagrania meczu dnia 12 w Apertura 2022

Wynik końcowy: Necaxa 3-2 Lane | Dzień otwarcia 12 2022

przyjaciele jasna marka Bardzo dziękuję za oglądanie każdej minuty Dzisiejszy mecz nr 12 otwarcia 2022 roku, Rayos del Necaxa pokonał Lena na stadionie Victoria w Aguascalientes.

90 + 5′ | Necaxa 3-2 Lyon | Wesser postanawia zakończyć zobowiązanie 12 dnia otwarcia w 2022 r., Rise Thrush The Lane.

90 + 4′ | Necaxa 3-2 Lyon | Mecz bardzo się nagrzewa, La Vieira wychodzi na prowadzenie i jest bliski remisu.

90′ | Necaxa 3-2 Lyon | Cel Lynn! Po raz kolejny Victor Davila przesuwa siatki, a Chilijczyk w dobry sposób definiuje krzyżyki. La Fiera wchodzi do gry na ostatnim etapie.

89 '| Necaxa 3-1 Lyon | Cel Lynn! Victor Davila kończy strzałem głową i skraca dystans w końcowej części meczu.

84′ | Necaxa 3-0 Lyon | Ostatnie minuty i Lin nadal próbuje.

79 '| Necaxa 3-0 Lyon | La Vieira pozostaje bliski zdobycia gola honorowego, Jairo Moreno wchodzi w pole i zgodnie ze swoją definicją posyła piłkę w słupek.

72 '| Necaxa 3-0 Lyon | Raius dobrze się bronił, ale nie poddał się atakowi i ponownie ustawił się przed bramką Rodolfo Cotty.

66 '| Necaxa 3-0 Lyon | Czas mija, a odwiedzający nie potrafią wyłączyć hydraulicznej ochrony przed poślizgiem, która działała dziś wieczorem na poziomie misji.

57 '| Necaxa 3-0 Lyon | La Fiera miał już więcej głębi, ale nie był w stanie skutecznie atakować.

48′ | Necaxa 3-0 Lyon | Druga połowa rozpoczęła się intensywnie, a Lyon zapukał do drzwi Malagne, który zostawił żywą piłkę, którą de Yorio prawie skończył.

46′ | Necaxa 3-0 Lyon | Wznowienie postępowania w Aguascalientes.

Necaxa kontra Lu

Więc lew wskoczył na pole

45 + 2′ | Necaxa 3-0 Lyon | Pierwsza połowa zakończyła się na Victorii, do drugiej Rayos wszedł z wygodną przewagą na tablicy wyników.

READ  Scena meczu NFL w weekend 17

45 + 2′ | Necaxa 3-0 Lyon | Nixa Gool! Po raz kolejny Facundo uruchamia Batistę, aby zwiększyć tę funkcję. Piłka trafiła w słupek, a później w ciało Rodolfo Cotty, aby mógł w nią wbić piłkę.

44′ | Necaxa 2-0 Lyon | Nikaka Gowal! Facundo Batista odwrócił się i strzelił wspaniałego gola spoza pola karnego, a drużyna Rayosa zwiększyła przewagę dzięki grafikom prawą nogą. Wielki cel Chara.

42 '| Necaxa 1-0 Lyon | Ostatni odcinek pierwszej połowy w Aguascalientes i Rayos nadal dominuje w zaangażowaniu.

35 '| Necaxa 1-0 Lyon | Nixa Gowal! Rayos jest daleko na tablicy wyników, ponieważ napastnik Milton Gimnez znajduje się tylko w prawej nodze po dośrodkowaniu z prawej strony.

32′ | Necaxa 0-0 Lyon | Federico Martínez przybył z zaskoczenia i prawie zamknął klamrę wewnątrz obszaru. La Vieira już puka do drzwi.

24′ | Necaxa 0-0 Lyon | Rays przybywa i pozostaje blisko pierwszego nagrania w Victorii. Facundo Batista kieruje piłkę przez poprzeczkę, powodując drżenie obrony Emeralda.

16′ | Necaxa 0-0 Lyon | Byron Castillo gra na prawą stronę, a bardzo luźny strzał wykonuje bramkarz Luis Nijel Malagán. W tej pierwszej części gra nadal nie nabiera tempa.

04 '| Necaxa 0-0 Lyon | Dziś wieczorem obie drużyny wyruszyły w poszukiwaniu bramkarza drużyny przeciwnej, obaj wskoczyli na boisko w swoich tradycyjnych strojach.

01 '| Necaxa 0-0 Lyon | Marco Antonio Ortiz Nava wieje pierwszy mecz w 12. rundzie Apertury 2022. Piłka toczy się już w Victoria Court.

• 10. dzień otwarcia 2019: Necaxa 2-4 Len
READ  Leon Edwards jest nowym mistrzem wagi półśredniej po odesłaniu Camaro Usmana! | Sporty

Harmonogram otwarcia parkingu 2022 w tej chwili

Zdjęcia rentgenowskie są już w domu

Runda 12 Liga MX Apertura 2022: harmonogram i sposób oglądania wszystkich meczów na żywo

Jak obie drużyny docierają do meczu?

Lawiny pochodzą z cennego połączenia w Sultana del Norte podczas wizyty nad rzeką Tygrys, Cóż, wyszli z zespołu Miguela Herrery na zero. Przybywają i muszą zdobyć punkty, aby poprawić swoją pozycję w tabeli i znaleźć się w następnej rundzie. Ze swojej strony zespół Emerald wydaje się, że już zareagował w konkursie, ponieważ dzień wcześniej dwukrotnie zmiażdżył mistrza Atlasa.

Witamy co minutę!

Zapraszamy przyjaciół MARCA Claro na mecz 12 dzień otwarcia ligi MX 2022, Pozdrawiają Rayosa del Necaxa Club Len na Victoria Stadium w zapowiadającym się zabawnym meczu w Aguascalientes. Pojedynek rozpocznie się o 19:00 (czasu Mexico City).