21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mbappé, trening w masce i dwa dni z drużyną z Polski

Mbappé, trening w masce i dwa dni z drużyną z Polski

Dusseldorf (Niemcy), 23 czerwca (EFE).- Napastnik francuskiej drużyny Kylian Mbappé w tę niedzielę kontynuował pracę z drużyną, ponownie w masce ochronnej, gdyż powinien ponownie pojawić się na meczu ze względu na złamany nos. Na dwa dni przed ostatnim meczem Grupy D Euro 2024 z Polską jego kwalifikacja stoi pod znakiem zapytania.

Napastnik, który podczas sesji nosił dwie różne maski, był jednym z powołanych na piątkowy mecz z Holandią, mimo że przez cały mecz przebywał na ławce rezerwowych i nawet się nie rozgrzewał. Pięć dni temu w ostatni poniedziałek w końcowych momentach walki z Austrią w Düsseldorfie.

Wątpliwości spoczywają teraz na jego prawej stronie w meczu przeciwko Polsce. Francja jest praktycznie sklasyfikowana, wyeliminować ją może tylko jedna z dziewięciu możliwych kombinacji (ich porażka z Polską i porażka Holandii z Austrią) i najwyraźniej poza stanem maski zasłużył na turniej, posyła przez swoją. ruchy podczas treningu; Wystąpił nawet w sobotnim meczu z Paderborn Reserves.

„Czy wystąpi przeciwko Polsce? Zobaczymy z czasem. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Z każdym dniem kontuzja ustępuje, przyzwyczaja się do gry w masce, co trochę zmienia jego nastawienie. Wszystko z nim w porządku.” wyjaśnił w niedzielę w wywiadzie dla Telefoot jego trener Didier Deschamps, w którym wyjawia, że ​​Kingsley Coman cierpi na niewielki dyskomfort mięśniowy, w związku z czym będzie dostępny w meczu z Polską.

Eduardo Camavinga opuścił popołudniowy trening w Paderborn, gdzie Francja będzie stacjonować podczas Euro 2024, ze względu na pewien dyskomfort ze względu na pewien dyskomfort, chociaż oczekuje się, że ponownie dołączy do składu w poniedziałek. Sygnał będzie dostępny na starcie z Polską na stadionie Iduna Park w Dortmundzie.

READ  Polska zakwalifikuje się do finału play-off jako wyjście Rosji i przełożenie klucza na Ukrainę