27 kwietnia, 2024

Mayorga dzieli się zdjęciem, jak wygląda jego oko po uderzeniu Richarda Sancheza – Fox Sports

Klub Ameryki Doznał wydalenia z Paragwaju Richarda Sancheza, W 15. minucie z powodu brutalnej gry przeciwko drużynie promienie nikaxaPo mocnym uderzeniu w lewe oko Alejandro Mayorga.

Podczas kłótni o piłkę Mayorga Pozostał za Sanchezem, który wyciągnął prawą rękę i palcami uderzył przeciwnika w gałkę oczną, powodując poważną kontuzję.

Tego samego dnia później Alejandro Mayorga Opowiedział, jak wygląda jego oko i ile czasu zajmie mu powrót do zdrowia, uspokajając fanów: „Wróciłem z pracy; Canelo, mam już dla ciebie nowego przeciwnika… @richardsanchez (żart). Dziękuję, że napisałeś, bracie! Dziękuję za wiadomości. „Jesteśmy coraz lepsi!” – odpowiedział Rayus.

Możesz być zainteresowany: Tak wygląda ogólny harmonogram Liga MX Clausura 2024: Monterrey, America i Tigres rządzą!

Po uderzeniu Alejandro MayorgaNecaxa wyszedł na prowadzenie, ale w 24. minucie Kolumbijczyk objął prowadzenie Zmień Dippera Otrzymał czerwoną kartkę i obie drużyny zostały na boisku w 10-osobowej grupie.

promienie nikaxa Szukał bramek i był bliski objęcia prowadzenia po strzale Ricardo Monreala w 45. minucie, ale bramkarz Luisa Malagona Uratuj Amerykę: Finał 0-0.

the Amerykańskie Orły Odnieśli trzy zwycięstwa, jeden remis i 10 punktów, czyli tyle samo, co Monterrey, które prowadzi w klasyfikacji z największą różnicą bramek.

Kiedy América i Necaxa ponownie zagrają w finale League MX 2024?

promienie nikaxa Rozgrywają mecz czwartej rundy 31 stycznia w Ciudad Universitaria, kiedy odwiedzają Pumy; Tymczasem Orły Ameryka Zagrają swój pojedynek w piątym tygodniu 3 lutego na Estadio Azteca i jest to uzgodniony mecz Rayados z Monterrey.

Możesz być zainteresowany: Fidalgo atakuje Kevina Alvareza z powodu wycieku składu reprezentacji Ameryki! „W porządku, suko” (wideo)

READ  Jesús Dueñas Company przez rok z Cruz Azul; Dita ma się wprowadzić w tym tygodniu