16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mark Zuckerberg pojawia się z siniakami na twarzy

Mark Zuckerberg pojawia się z siniakami na twarzy

Twórca Facebooka, dziś nie żyje, Marka ZuckerbergaZaskoczył swoich obserwujących, przesyłając je na swoje konto Instagrama Zdjęcie przedstawiające siniaki na jego twarzy. Co się stało?

Zuckerberg przesłał zdjęcie z następującym tekstem: „Walka wymyka się spod kontroli. Może powinienem zaktualizować swój awatar”. Użytkownicy z braku szczegółów przypomnieli sobie walkę, w której rzucił im wyzwanie Malik X (dawniej Twitter). Elona Muska.

„Jak się czuł ten drugi chłopiec, Mark?”, „Pobili cię” – to tylko niektóre z nich uwagi W odpowiedzi na zdjęcie zamieszczone przez Zuckerberga.

Przeczytaj także: Elon Musk nalega na walkę z Markiem Zuckerbergiem i proponuje nową nominację na stanowisko dyrektora generalnego Meta

Kilka miesięcy temu Musk napisał, że jest „gotowy na walkę w klatce” z Zuckerbergiem, co było oczywistym nawiązaniem do walki mieszanymi sztukami walki (MMA). „Wyślij mi tę witrynę” – odpowiedział dyrektor generalny Meta.

Później Elon Musk odpowiedział: „Vegas Octagon”. W kilku filmach Zuckerberg przygotowuje się do ostatecznej bitwy z Muskiem.

Przeczytaj także: Wideo: Elon Musk strzela z karabinu Barrett 50 i staje się wirusowe

Jednak po wielu wędrówkach i bez ustalenia przez Muska daty spotkania Zuckerberg opublikował post w Threads, konkurencyjnym serwisie społecznościowym X. „Myślę, że zgodzimy się, że Elon nie mówi poważnie i czas zająć się czymś innym. Zaproponowałem mu prawdziwą randkę. „Dana White (prezes organizacji sztuk walki UFC) zaproponował, że walka stanie się legalnym wydarzeniem w imię akcji charytatywnej”.

Prawdziwa przyczyna siniaków Zuckerberga nie jest znana. Nie jest znany jako wojownik. Z drugiej strony miliarder jest fanem sportów walki, zwłaszcza brazylijskiego jiu-jitsu i mieszanych sztuk walki, więc walka, o której mówi, mogłaby być sportem ekstremalnym.
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp! Na urządzeniu mobilnym odkryj najważniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko.