26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Louis Valcors pochodzi z Alcorcn w Polsce

LZamknął swoją Alcorcn Sports Group Siódma integracja na tym zimowym rynku. 28-letni Louis Vulcan, który zrealizował kontrakt z drugoligową polską Arką Kdinią, będzie grał w Santo Domingo do końca sezonu.

Jeśli piłkarz i żółta firma się zgodzą, jego więź może zostać przedłużona na jeszcze jedną kampanię. Brat bliźniak Pabla, Luis Valcors, zawodnik Burgos, w pierwszej połowie sezonu rozegrał w Polsce z Arca Guinea 14 meczów ligowych i dwa kolejne pucharowe.. Chciał jednak wrócić do Hiszpanii. Wczoraj zawarł umowę z polską firmą, aw sobotę przyjechał do Algorka.

Ścieżka zarysowania w ataku

Normalność Valcorsa cofnęła się, ale może grać zarówno jako skrzydłowy, jak i skrzydłowy. Stojąc na lewej nodze jest szybkim, wybuchowym graczem, który dobrze łączy się w ataku. Jego firma koordynująca wzmacnia spisek, który składał się już z Carlosa Belvesa i Davida Fornisa., Chociaż obaj nie uzyskali na tym kursie dobrych ocen.

Dawniej w Arca Gwinei, Valcors grał sześć sezonów w Second Division z klubem, w którym dorastał, Numancia, a pozostali grali w sezonie 19/20 w Ponfordinie. W tym czasie grał w 123 meczach w srebrnej lidze To hiszpański piłkarz, który strzelił gola. Zagrał jeszcze w dziewięciu meczach w Copa del Rey

READ  Fascynujące znalezisko archeologiczne w Polsce: czy to wampir?