25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liverpool wyprzedza nocne wyprzedaże i „przekazuje” te pięć butów New Balance

Liverpool wyprzedza nocne wyprzedaże i „przekazuje” te pięć butów New Balance

Wpisałem Styl życia On

Buty tenisowe marki New Balance stały się w ostatnich latach bardzo popularne, ponieważ wszystkie oferowane przez nią buty tenisowe charakteryzują się najwyższą jakością i wygodą. Są różne typy, casualowe i biegowe, zupełnie jak te oferowane przez Liverpool.

Ten dom towarowy przygotowuje się do nadchodzącej nocnej wyprzedaży i wprowadził już wiele rabatów we wszystkich swoich działach, a sport nie jest wyjątkiem. Dlatego przygotowaliśmy listę 5 par przecenionych butów do biegania New Balance.

Buty do biegania New Balance przecenione w Liverpoolu

1.– Te buty tenisowe pochodzą z kolekcji 0441, a ich modne kolory, takie jak szary, czarny i niektóre różowe detale, są idealne, jeśli lubisz coś bardziej kolorowego do ćwiczeń. Jego cena wynosi od 1499 do 1199 peso i można znaleźć wszystkie rozmiary od 22 do 27 cm.

2.Te tenisówki 520 są bardzo podobne do poprzednich, chociaż pierwszy kolor jest biały, a podeszwa jest nieco grubsza. Można go również znaleźć we wszystkich liczbach i cenie od 1699 do 1359 pesos.

3.-Fosfor Fosfo! Jeśli szukasz pomarańczowych tenisówek, takich jak te, które nosi Mariana Rodriguez, te tenisówki New Balance są najlepsze i oczywiście również wygodne. Jego cena waha się od 1699 do 1359 pesos. Jest we wszystkich numeracjach.

4.-Czarne tenisówki są zawsze podstawą garderoby każdej kobiety i ona je pokocha. Jego cena wynosi 1499 do 1199 peso i oczywiście można znaleźć również 22 do 27 cm.

5.-Znów pomarańczowe buty do tenisa, jeśli jesteś fanem jasnych rzeczy. Dzięki grubej podeszwie i technologii Fresh Foam X poczujesz się jak w niebie. Jego cena waha się od 2499 do 1999 pesosS.

Wszystkie poprzednie modele objęte są dziewięciomiesięczną, nieoprocentowaną promocją dla posiadaczy karty Liverpool Card.

READ  To najlepsze mydło Ariel, które pasuje do ubrań wszystkich kolorów i pozostawia je bardzo miękkie