24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Korzyści aktora Pablo Lyle’a zostały ujawnione w więzieniu na Florydzie

Korzyści aktora Pablo Lyle’a zostały ujawnione w więzieniu na Florydzie

Po skazaniu na pięć lat więzienia za nieumyślne zabójstwo meksykańskiego aktora Juana Ricardo Hernandeza Paweł Lyle Został przeniesiony do aresztu śledczego na południu fl Od tego czasu tabloidy nie przestają mówić o tej sprawie, ponieważ jest to jeden z nielicznych przypadków, kiedy meksykański przedstawiciel stanął w obliczu prywatyzacji wolności na mocy prawa w Stanach Zjednoczonych.

Zgodnie z tym, co donosi Las Estrellas, pojawiły się informacje wskazujące, że scenograf otrzymał poradnik wyjaśniający, jak zachowywać się wewnątrz obiektów, aby nie zostać ukaranym i nie narażać się na problemy.

Jednak ten dokument to określa Paweł Lyle Nie możesz opuścić swojego miejsca zamieszkania bez identyfikacji, oprócz przebywania w niektórych nieautoryzowanych obszarach, które możesz odwiedzać, o ile jesteś z firmą zajmującą się bezpieczeństwem, co oznacza, że ​​celebryta cieszy się pewnymi przywilejami, w których jest nawet ochronę w niektórych częściach więzienia.

Jednym z ostrzeżeń, które zwróciły uwagę, było ujawnienie, że w więzieniu działają gangi, które zagrażają bezpieczeństwu więźniów, więc Pablo musi uważać z kim ma do czynienia, ale jednocześnie podkreślił, że jest poza zasięgiem obowiązków, które ma przedstawiciel, a także przynosi różne korzyści.

wiadomo, że Paweł Lyle Ma prawo do wykonywania wielu telefonów i komunikowania się tylko z osobami, które sam zatwierdził na liście. Chociaż ma zakaz posiadania telefonu komórkowego, prawda jest taka, że ​​lubi komunikować się we wspomniany wcześniej sposób.

Zastrzega się również, że wizyty Pablo Lyle’a są Doskonałość, ale nie do końca, bo aktor może przyjmować swoich przyjaciół i rodzinę, o ile ich wizyty są zaplanowane na liście; Masz również prawo kontaktować się z bliskimi pocztą, która zostanie wstępnie sprawdzona pod kątem kontrabandy.

Wiadomo wreszcie, że zarejestrowani mają prawo do opieki medycznej, mogą też korzystać z biblioteki, mają wykształcenie akademickie, mają trzy posiłki dziennie i bank dla zatrzymanych.

READ  Ayakucho: Mężczyzna kończy życie swojego współpracownika, rzucając w niego kulą z gazem

faL

Czytaj:

Tak więźniowie witali aktora Pablo Lyle’a po jego przybyciu do więzienia, po odbyciu 5-letniego wyroku