24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Konto IMSS Veracruz Norte z różnymi metodami antykoncepcji w jednostkach medycyny rodzinnej – El Democrata

Konto IMSS Veracruz Norte z różnymi metodami antykoncepcji w jednostkach medycyny rodzinnej – El Democrata

Meksykański Instytut Ubezpieczeń Społecznych (IMSS) w North Veracruz zaprasza beneficjentów i ogół społeczeństwa do zapoznania się z programami planowania rodziny oferowanymi w jednostkach medycyny rodzinnej (UMF).

„Instytut posiada doraźne środki antykoncepcyjne, takie jak: pigułki, zastrzyki, plastry, implanty podskórne na trzy i pięć lat, a także miedziane wkładki wewnątrzmaciczne” – wyjaśniła ordynator oddziału pielęgniarskiego Oddziału Medycyny Rodzinnej nr 10. Juan Adalberto Cristobal Perez.

Metody są bezpłatne i oferowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami. IMSS zawiera moduły wspierające świadczenie usług planowania rodziny.

Podobnie istnieją specjalne programy kontroli płodności, takie jak obustronne rurki jajowodowe dla kobiet i wazektomia dla mężczyzn.

„Zainteresowani mogą udać się do najbliższego UMF i skontaktować się z personelem medycznym i pielęgniarskim, który udzieli im informacji na temat zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego, takich jak porady dotyczące antykoncepcji” – powiedział Cristobal Perez, absolwent pielęgniarstwa.

Wreszcie specjalista zalecił ocenę lekarską przed rozpoczęciem jakiejkolwiek metody antykoncepcji.

READ  COVID: Lekarze dzielą się historiami pracy podczas pandemii na Krajowej Konferencji Medycyny Wewnętrznej