24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kompatybilny z Siri, Alexa i Asystentem Google za mniej niż 100 pesos

Kompatybilny z Siri, Alexa i Asystentem Google za mniej niż 100 pesos

Niedawno udostępniliśmy Ci ofertę pakietu czterech inteligentnych wtyczek WOOSTAR za mniej niż 100 pesos każda. Bez wątpienia świetny produkt dla każdego, kto tego chce Mieć inteligentne urządzenia bez wydawania dużych pieniędzy.

Istnieją również inne sposoby na posiadanie inteligentnego domu, takie jak ten Pakiet inteligentnych świateł marki Dahan, Cena czteropaku to 319 pesos, czyli 79 pesos za sztukę. aw przypadku pakietu dwóch za 199 pesos.

Pakiet inteligentnych świateł marki Dahan

Inteligentne światła Dahan ułatwią życie w domu, możemy je włączać i wyłączać za pomocą aplikacji Cozylife, iOS Również androidObok Zmień kolor lub jasność, bez potrzeby stosowania przełączników ściennych.

Ponadto dla tych, którzy chcą w pełni funkcjonalnego ekosystemu, możemy sterować oświetleniem Za pośrednictwem Amazon Alexa, Asystenta Google lub Siri firmy Apple. W ten sposób możemy skompletować efekt świetlny o jakim marzysz, co jest prostym i szybkim sposobem na poprawę Twojego życia.

Chociaż sprzedawane przez stronę trzecią na Amazon Mexico, Wszyscy użytkownicy będą cieszyć się bezpłatną wysyłką A ci z subskrypcją Amazon Prime otrzymają dostawę następnego dnia, ale będzie to zależeć od twojego kodu pocztowego. Mamy również możliwość spłaty z finansowaniem do 18 miesięcy.

W Wybierz Xatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie jest sugerowana przez marki lub sklepy, a jej zgłoszenie jest wyłączną decyzją zespołu redakcyjnego. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx