16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

KND: Dzieci z sąsiedztwa: Według sztucznej inteligencji tak wyglądałaby liczba 4 w prawdziwym życiu

KND: Dzieci z sąsiedztwa: Według sztucznej inteligencji tak wyglądałaby liczba 4 w prawdziwym życiu

Midjourney przekształcił Numer 4 w dziecko z krwi i kości.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądaliby bohaterowie Twojego ulubionego serialu animowanego, gdyby byli prawdziwymi ludźmi? Cóż, nie jesteś jedyny, ponieważ wielu fanów KND: The Neighborhood Boys zrobiło to samo dla bohaterów tej zabawnej serii, która pokazuje nam przygody Grupa dzieci walcząca z dorosłymi i ich złymi planami.

Jedna z najbardziej lubianych i popularnych postaci w serialu Nr 4, Silny i odważny Australijczyk, który jest zawsze gotowy do walki i zrobienia wszystkiego „brudna robota” Z zespołu. Nr 4 ma Blond włosy, niebieskie oczy i nosi pomarańczową koszulęNiebieskie spodnie i czarne buty. Jego ulubioną bronią jest gigantyczny bumerang, którego używa do uderzania wrogów.

Jak wyglądałaby liczba 4, gdyby była prawdziwą osobą?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, użyliśmy narzędzia o nazwie w połowie lotu, To sztuczna inteligencja zdolna do tworzenia realistycznych obrazów na podstawie pisanych opisów. Po wprowadzeniu imienia i niektórych cech charakteru Midjourney tworzy obraz, który stara się jak najwierniej odtworzyć jego wygląd fizyczny.

Wynik jest zaskakujący, gdyż nr 4 widzimy jako młodego mężczyznę w wieku około 16 lat, z kudłatymi blond włosami, niebieskimi oczami i poważnym i zdecydowanym wyrazem twarzy. Jego ubrania są podobne do tych z serii, ale z bardziej nowoczesnym i swobodnym akcentem.

To jest rysunek 4 KND: Los Chicos del Barrio wyglądałoby w prawdziwym życiu według AI | Dziś szyfrowanie

To jest rysunek 4 KND: Los Chicos del Barrio wyglądałoby w prawdziwym życiu według AI | Dziś szyfrowanie

Obraz stworzony przez Midjourney jest jedynie możliwą interpretacją tego, jak cyfra 4 może wyglądać w prawdziwym życiu i nie ma być oficjalnym ani ostatecznym przedstawieniem tej postaci. Uważamy jednak, że jest to bardzo interesująca i przyjemna metoda Rozwijaj kreatywność i wyobraźnię, I żeby oddać hołd serialowi, który dał nam bardzo dobry czas.

Jeśli podoba Ci się to doświadczenie, możesz spróbować samodzielnie użyć Midjourney do tworzenia obrazów innych postaci z KND: The Neighborhood Boys lub dowolnej innej serii, którą lubisz. Po prostu napisz krótki opis i pozwól sztucznej inteligencji zadziałać. Będziesz zaskoczony wynikami!

READ  Wideo: Galilea Montejo miała wypadek podczas intymnego aktu, oto co się stało