4 lipca, 2024

Kibic nauczył czegoś zakazanego w Pucharze Europy;  Pokaż to w sieciach

Kibic nauczył czegoś zakazanego w Pucharze Europy; Pokaż to w sieciach

W ubiegłą niedzielę Anglia zakwalifikowała się do ćwierćfinału Mistrzostw Europy 2024 i świętowała na trybunach swoje kwalifikacje po pokonaniu Słowacji w dogrywce. A amator Posunął się jeszcze dalej w swojej uroczystości, nauczając czegoś zakazanego, a następnie publikując swoje „osiągnięcie” w mediach społecznościowych.

– Możesz być zainteresowany: Wyjaśnienie śmierci kulturysty; Para pożegnała się emocjonalnie

Na Veltins Arena w Gelsenkirchen w Niemczech odbył się mecz 1/8 finału, w którym w dogrywce rozstrzygnięto na korzyść Anglii z wynikiem 2:1. Ivan Schranz (25. minuta) dał Słowakom prowadzenie, które utrzymało je do czasu, aż Jude Bellingham (90+5) uratował swój zespół przed eliminacją, doprowadzając do dogrywki, w której na starcie bramkę zdobył Harry Kane (91).

the amator Początkowo okazywała swoje wsparcie dla Anglii i przyznała, że ​​​​do tej pory nigdy nie była fanką piłki nożnej.

„Miałem wspaniałą okazję wybrać się na mecz Anglia-Słowacja i absolutnie nie mogę czuć się senny ani w złym nastroju podczas meczu. Energia w strefie kibica jest przepełniona, ludzie śpiewają i wspierają swój kraj i bardzo im zależy.” O zwycięstwie! W gazecie napisano: „Osobiście popieram Anglię”. amator W mediach społecznościowych udostępnił kilka zdjęć sprzed stadionu.

Na trybunach, gdy wielu fanów odwracało wzrok, zdecydowała się podnieść koszulkę, aby pokazać coś przed kamerą.

„To była świetna zabawa” – napisał pod postem Amator Pokazał jego żartobliwe zdjęcie.