25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po raz kolejny nie kontaktowano: Dlaczego Cristiano Ronaldo nie zagrał przeciwko Aston Villi w Premier League?

Na drugi mecz z rzędu Cristiano Ronaldo Nie był w składzie Manchesteru United. W środku tygodnia nie był w FA Cup przeciwko Aston Villi. A w najbliższą sobotę przegapił pojedynek Premier League z tymi samymi reprezentantami dowodzonymi przez Stevena Gerrarda.

Ralph Rangnick postanowił nie wystawiać CR7, ponieważ Portugalczycy nadal nie czuli się w 100%. Dyskomfort w stawie biodrowym nie pozwala mu być w najlepszym wydaniu. Dlatego zostawili go w domu, aby kontynuować proces leczenia.


Dlaczego Cristiano nie grał przeciwko Aston Villi?

„Z Cristiano niestety wciąż jest ten sam problem. Wczoraj mógł trenować. Rozmawiałem z nim przed i po treningu. Po treningu zdecydowaliśmy, że nie ma sensu podróżować tutaj, jeśli nie czuje się w pełni sprawny. ”.

Niemiecki trener ma nadzieję, że w przyszłą środę zdobędzie Chrisa w meczu: „Był leczony w domu. Mam nadzieję, że będzie tam na środowy mecz z Brentford.”

Miejmy nadzieję, że nie będzie żadnych komplikacji.

Bez Chrisa, ich najlepszego strzelca, Manchester United ma problemy w Premier League, wyobraź sobie komplikacje, które mogłyby zostać uwolnione, gdyby Owad wciąż nisko.


Bezkonkurencyjne dane. Cristiano Ronaldo strzelił 14 goli w 21 meczach, w których grał od powrotu do Manchesteru United. Podpis ze skutkiem natychmiastowym.


Czy wiedziałeś…? Pomiędzy faktem, że jego powrót zakończył się na początku sezonu, a niedawnym fizycznym dyskomfortem, Cristiano Ronaldo zagrał 21 z 28 meczów, które Manchester United rozegrał w tym sezonie.

READ  Ważny warunek, którego brakuje Alexis Vega w dostępie do Club America