29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kalendarz Raidów i Bossowie Pokémon GO na wrzesień 2023

Wrzesień przynosi nową rundę najazdów Pokemonów, aby utrzymać trenerów w napięciu.

Raidy odbywają się w Pokémon Gymach i mogą pojawić się w dowolnym momencie pomiędzy 5:00 a 19:45 czasu lokalnego. Kiedy nalot ma się rozpocząć, nad siłownią zobaczysz jajo najazdu, któremu towarzyszy licznik odliczający czas. Sam nalot trwa 45 minut, dając trenerom szerokie możliwości wzięcia w nim udziału.

Zaznacz w kalendarzu środę. Od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego każda siłownia Pokémon rozpocznie rajd i mówimy o rajdach 5-gwiazdkowych! Ten specjalny zegarek rajdowy zwiększa Twoje szanse na znalezienie 5-gwiazdkowego Pokémona rajdowego wyznaczonego na ten konkretny dzień.

Czy jesteś podekscytowany i gotowy, aby zanurzyć się w Blitz? Po pierwsze, będziesz potrzebować przepustki rajdowej. Do wyboru są trzy typy:

Daily Raid Pass: Zakręć dyskiem ze zdjęciami w dowolnej siłowni, aby otrzymać jeden każdego dnia.
Premium Raid Pass: Jeśli wykorzystałeś już Daily Pass, ale chciałbyś wziąć udział w większej liczbie rajdów, możesz go kupić w sklepie w grze.
Remote Raid Pass: Idealny dla trenerów, którzy nie mogą wyjść z domu lub chcą dołączyć do raidu odbywającego się w odległej lokalizacji.

Kalendarz nalotów na wrzesień 2023 r

Przejdźmy do szczegółów: bossowie rajdu, z którymi przyjdzie wam się zmierzyć we wrześniu.

6 września:

Półkula północna: Cartana
Półkula południowa: Celestella

13 września:

Półkula południowa: Cartana
Półkula północna: Celestella

20 września:

Genesect (forma ognia)

27 września:

Raikou
Kobieta
suicune

Niezależnie od tego, czy jesteś na półkuli północnej czy południowej, czy też chcesz spotkać Legendarnego Pokémona, mamy dla Ciebie rajd. Przygotujcie swoje najlepsze drużyny i sprawmy, aby wrzesień stał się miesiącem zwycięstw.

Dzięki temu przewodnikowi będziesz mieć wszystkie informacje potrzebne do pokonania raidów w Pokémon GO we wrześniu. Zbierz więc znajomych, zaopatrz się w karty rajdowe i rozpocznij zabawę!

READ  WhatsApp | Co się stanie, jeśli napiszesz do J Balvina | Aplikacje na Instagramie | numer | Smartfon | sztuczka | ciekawość | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA