25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Juan Gabriel: Piosenkarz od lat ukrywał poważną chorobę, na którą cierpi

Juan Gabriel: Piosenkarz od lat ukrywał poważną chorobę, na którą cierpi

Wpisałem Oferuje On

śmierć Juana Gabriela W 2016 roku, w wieku 66 lat, wywarł wpływ i zadziwił całą branżę muzyczną, a przede wszystkim swoich fanów, którzy z niecierpliwością czekali na wydanie jego nowego albumu w duecie i jego trasę koncertową po Meksyku i Ameryce Łacińskiej. Wszystkie plany piosenkarza na przyszłość zostały jednak przerwane po jego śmierci z powodu poważnej choroby, na którą cierpiał od lat, o której niewiele wiedział.

„El Divo de Juarez” zrobił karierę, która cieszy się dużym uznaniem na całym świecie, dlatego musiał wywiązać się ze wszystkich obowiązków zawodowych, mimo że lekarze zalecali mu odpoczynek i spokojne życie bez żadnych problemów . Ponieważ był bardzo niebezpieczny i jego życie było w ciągłym niebezpieczeństwie. W rzeczywistości, Juana Gabriela Zmarł na ostry zawał mięśnia sercowego po koncercie w Stanach Zjednoczonych.

Juan Gabriel zmarł 28 sierpnia 2016 r. Źródło: (Instagram)

Poważna choroba, na którą cierpiał Juan Gabriel, o której niewielu wiedziało

Juana Gabriela Nigdy nie wypowiadał się publicznie na temat swojego stanu zdrowia, nie mówiąc już o tym, że przez wiele lat jego choroba była na tyle poważna, że ​​jego życie było zagrożone. Przeszedł leczenie, podczas którego co miesiąc pobierano z jego organizmu krew, a następnie wracano do niego.. Ale dlaczego zataił prawdę? Jak komentował w „De Primera Mano”, piosenkarz na prośbę swojego syna Ivana Aguilery odmówił zastosowania się do nakazu lekarza dotyczącego całkowitego odpoczynku.

Juan Gabriel nie zastosował się do zaleceń lekarskich dotyczących odpoczynku. Źródło: (Instagram)

Nie jest tajemnicą, że Ł Juana Gabriela Jego kariera artystyczna zawsze była na pierwszym miejscu, dlatego woli pracować do ostatniej chwili, realizując wszystkie swoje osobiste zobowiązania. Ale tak się też mówi w rzeczywistości Ivan Aguilera latami zmuszał ojca do pracy, choć sam nie miał takiej możliwościJak powiedziała Olga Briskin, przyjaciółka piosenkarza, która wyjawiła ukrytą prawdę o chorobie Tłumacz „Querida”.

READ  Vince McMahon odchodzi z WWE z powodu skandalu seksualnego
Juan Gabriel do ostatniej chwili swojego życia wypełniał swoje obowiązki. Źródło: (Instagram)

„Podobno miał bardzo wysoki poziom trójglicerydów, co jest bombą dla układu krążenia. Podobno groził mu zawał serca, jeśli nie będzie dbał o siebie, nie będzie odpoczywał, nie brał jego leki Juana Gabriela „Zrobił zupełnie odwrotnie” – powiedział jakiś czas temu skrzypek, przyznając się do prawdziwego cierpienia, które El Divo de Juarez ukrywał przez lata.